ПОСЛЕДНИЕ МАТЕРИАЛЫ
Соко-ординатор национальной Коалиции против дискриминации
Данте в стиле «экшен»
Эта всемирная тенденция к переосмыслению классических произведений — она показывает кризис нашего дня в производстве собственных нетленных творений. И сейчас речь об очередном творении Дэна Брауна.
Новости культуры - 30 марта 2014, 22:07
Держава – це система, яка зберігає себе. Потрібна концептуалізація підвалин, на яких має стояти держава Наріжним каменем таких підвалин у цивілізованих народів завжди була книга, культура Л. Костенко
Новости культуры - Украина - 24 августа 2013, 18:48
Корисна інформація усім, хто хоче працювати у творчому колективі і мати можливість забезпечити власну матеріальну незалежність, а отже, свободу творення. Науковцям, спортсменам, митцям і підприємцям.
Величина заробітної плати визначається нормами споживання, що склалися, традиціями, культурним рівнем, боротьбою робітників та співвідношенням сил між ними і власниками підприємств.
По-різному було – інколи чубились, інколи кепкували один з одного, однак разом з тим один одного потребували, щось один про одного знали, а чогось так і не пізнали досі.
Взаємов язок між ефективним менеджментом і браком довіри.
Лояльні працівники готові змиритися з тимчасовими труднощами компанії, прийняти необхідні організаційні зміни, лояльність є важливою умовою безпеки компанії.