Молдова має намір вирішити Придністровький конфлікт перед вступом до ЄС

11 липня 2023, 10:11
Власник сторінки
0
24
Молдова має намір вирішити Придністровький конфлікт перед вступом до ЄС

Процес врегулювання придністровського конфлікту, за словами віце-прем’єра Олега Серебряна, залежить не лише від питання євроінтеграції, а й від економічної ситуації в Молдові та війни в Україні.

Відповідно до слів віце-прем’єра Серебряна, керівництво Молдови не має наміру відмовлятися від Придністров’я в інтересах вступу до Євросоюзу. Він заявив: “Ми плануємо розпочати переговори про врегулювання паралельно з процесом євроінтеграції. Ясно, що процес реінтеграції не повністю залежатиме від євроінтеграції, але він сприятиме об’єднанню берегів Дністра”. Віце-прем’єр висловив своє ставлення до висловлювань деяких радикальних молдавських політиків, які твердять, що відмова від Придністров’я прискорить вступ до ЄС. Згідно з Серебряном, процес врегулювання Придністров’я залежить від багатьох чинників, включаючи ситуацію в економіці Молдови та війну в Україні. Він пояснив: “Багато в чому майбутнє врегулювання Придністров’я залежить від обстановки в Україні, але це не єдиний фактор. Воно також залежить від нас і нашого населення. Якщо ми зможемо створити привабливі умови для мешканців Придністров’я, то це сприятиме зближенню”.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.