В Європейській Комісії занепокоїні змінами трудового законодавства в Україні

03 грудня 2022, 20:41
Власник сторінки
соціальний експерт
4
854
В Європейській Комісії занепокоїні змінами трудового законодавства в Україні
Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн

Президентка Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн звернула увагу на зміни законодавства, що обмежують трудові права і соціальний діалог в Україні

ЄВРОПЕЙСЬКА КОМІСІЯ 

 Урсула фон дер Ляєн 

Президент 

Брюссель, 30. 11. 2022 

Ares (2022) 5142376 
Арес (2022) 5846769

 Шановний Генеральний секретар Вісентіні, шановний Генеральний секретар Барроу! 

 Я хотіла би подякувати вам за ваші листи, в яких ви висловили занепокоєння щодо ситуації з соціальним діалогом та соціальними правами в Україні. Я також належним чином взяла до відома Ваш виступ з цього приводу під час Тристороннього соціального саміту 19 жовтня. 


 Після неспровокованої та невиправданої брутальної російської агресії проти України Європейський Союз продовжує захищати територіальну цілісність України та надавати безпрецедентну підтримку країні та її народу. Визнавши перспективу членства України в ЄС та надавши їй статус кандидата на вступ до ЄС, Європейський Союз ще раз продемонстрував свою солідарність та визнав всеосяжні реформи, здійснені з часу підписання Угоди про асоціацію. 


 ♦- ЄС приділяє пильну увагу реформам у сфері праці в Україні, і ми збираємо додаткову інформацію про останні події. Відповідність трудових реформ європейським та міжнародним трудовим стандартам, а також необхідність просування та поваги до соціального діалогу, також були регулярними темами в дискусіях з українською владою протягом останніх років, зокрема в контексті відповідних двосторонніх діалогів, започаткованих в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. 


 Ми цінуємо вашу залученість до питань праці в Україні та беремо до уваги ваші занепокоєння щодо Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного тиску на підприємницьку діяльність" та проекту Закону "Про працю". 


 Пану Луці Вісентіні, Генеральному секретарю Європейській конфедерації профспілок (ЄКП)

 Пан'європейській регіональній раді (PERC) 

Пані Шаран Барроу, Генеральному секретарю Міжнародній конфедерації профспілок (МКП) 

 E-mail: gengralșegrețary»»@ețuc.org ShararrBurroyy@ițu-.cși.org

 Commission européenne/Europese Commissie, 1049 Bruxelles/Brussel, BELGIQUE/BELGIË - Tel. +32 2299 lill
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: профспілки,соціальні права,Єврокомісія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.