Міжнародне жіноче бізнес-ком’юніті Wtech відкрило свій осередок у Берліні.

27 сентября 2021, 18:05
Владелец страницы
Smart - блогер
0
32
Міжнародне жіноче бізнес-ком’юніті Wtech відкрило свій осередок у Берліні.

На відкритті осередка Wtech у самому серці Берліна зібралися лідерки з tech та онлайн-бізнесу

Wtech, міжнародне неприбуткове ком’юніті для жінок у tech та онлайн-бізнесі,  20 вересня 2021 відкрило свій осередок у Берліні. На даний момент Wtech успішно реалізовує свою діяльність вже у 12 містах України, столиці Великобританії м.Лондон, а тепер і в Німеччині.

 

Із цієї нагоди команда Wtech провела івент Wtech.Opening Berlin в Le Magasin у центрі міста, на якому зібралися лідерки з IT та онлайн-бізнесу.

 

“Уже майже 3 роки ми об’єднуємо та підтримуємо жінок з IT та онлайн-бізнесу в Україні та Великобританії в сильному крутому ком’юніті. І тепер настав час розширити горизонти й відкрити Wtech для Європи. Відкриття Wtech у Берліні — найдовгоочікуваніша подія цього року для мене, адже через локдаун ми кілька разів його переносили. Мене дуже надихає, що багато жінок пропонують свою підтримку, експертизу для розвитку ком’юніті Wtech у Німеччині, до нас проактивно звертаються потенційні партнери. Ми отримали безліч відгуків, і це тільки початок”, — ділиться враженнями Вірослава Новосильна, співзасновниця Wtech, засновниця та СЕО SLOVA Tech PR.

 

Співзасновниця Wtech і керівна партнерка TA Ventures Вікторія Тігіпко також поділилася своїми думками про відкриття Wtech Berlin:

 

Берлін невипадково став першим містом Європи, де відкривається Wtech. Тут величезні перспективи, адже сьогодні це місто — “мекка стартапів”: тільки за останні три роки тут з'явилися десятки перспективних стартапів, і це попри пандемію. З іншого боку, за статистикою менше 17% жінок у Німеччині працюють у технологічній сфері. А також жінки в цій країні отримують значно нижчу зарплатню, ніж чоловіки, різниця сягає 19% і вище. До речі, цей показник pay gap суттєво вищий за загальну різницю в Європі — 15%. Я впевнена, що завдяки Wtech у Берліні жінки зі сфер tech і digital стануть більш упевненими і досягатимуть великих результатів у кар’єрі”.

 

Міжнародна команда Wtech уже активно планує події та активності для учасниць. Діляться, що на даний момент головна мета ком’юніті в Берліні побудувати саме ком’юніті, об’єднати лідерок з ІТ та digital і розповісти про цю ініціативу в Німеччині.

 

“Ком’юніті Wtech мені дуже близьке, тому що це об’єднання лідерок з активною життєвою позицією й сміливими цілями. Завдяки взаємопідтримці та менторству в ком’юніті ми зростаємо в кар’єрі, бізнесі та особистісно. Я родом із Одеси, і свого часу я побувала на відкритті Wtech у цьому місті. Тоді зрозуміла, що хочу очолити Wtech у Берліні. У нас грандіозні плани: об’єднувати сильне ком’юніті, робити більше digital-івентів для міжнародного обміну експертизою, організовувати спільні case studies”, — поділилася Алекса Синячова, кураторка Wtech Berlin та співзасновниця Moeco.io.

 

Уже відомо, що наразі команда в Берліні планує більше сфокусуватися на онлайн-івентах, щоб об’єднувати учасниць із України, Великобританії та Німеччини.

 

Також у Берліні будуть проводитися офлайн-події класичних форматів Wtech: Wtech.Break & Dinner, Wtech.Meetup, Wtech.Party, які стали улюбленими для учасниць ком’юніті в Україні та Лондоні. Окрім них, команда вже планує концепції спеціальних нових івент-форматів та неформальних інтерактивів.

 

Крім того, фаундерки та команда наразі проводять активний відбір партнерів для програми “Wtech & Friends”, едвайзерів та амбасадорів до ком’юніті в Берліні.

 

Партнером welcome drink для заходу став бренд POY Kombucha.

 

Про Wtech

Wtech — міжнародне ком'юніті для жінок у tech та онлайн-бізнесі, яке налічує вже понад 4000 учасниць. Ком’юніті є неприбутковою організацією і створює екосистему, де лідерки отримують можливості для розвитку бізнесу та експертизи, обміну досвідом та пошуку ділових партнерів. У 2018 році його створили Вікторія Тігіпко, засновниця та керівна партнерка TA Ventures, та Вірослава Новосильна, засновниця та СЕО SLOVA Tech PR.

 

Учасниць підтримують 39 едвайзерів і 22 амбасадорки з різних вертикалей бізнесу. Майже за 3 роки існування ком’юніті Wtech об'єднало понад 6000 жінок offline- та online-івентами, запустило представництва у 12 містах України і Лондоні, з вересня 2021 — у Німеччині. У перспективі осередки Wtech з’являться у Франції, США та інших країнах.

 

У 2021 р. ком’юніті запустило програму Wtech&Friends, у межах якої об'єднало вже 28 партнерів, котрі розділяють цінності Wtech. Серед них — Miratech, Preply, Parimatch Tech, Cisco, Readdle, Pufetto, Amazon Web Services, Credit Agricole, Uklon Tech, Genesis Investments, Data Group, NullGravity, Brainlab, Hold You, ALGORTM, GrowthShop, Unstoppable Domains, Naym.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: новини,роль жінки в суспільстві
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.