"Народний рейтинг коворкінгів - 2021" від Coworking Ukraine.

04 жовтня 2021, 19:57
Власник сторінки
Smart - блогер
0
17
 Народний рейтинг коворкінгів - 2021  від Coworking Ukraine.

Кращими з десяти претендентів стали коворкінги: iHub Lviv (м.Львів), Hub.4.0 (м.Київ), Creative States (м.Київ), IC Coworking (м.Київ).

Де ви зазвичай працюєте - в офісі, маєте робоче місце в коворкінгу чи вдома? Асоціація коворкінгів України 23 вересня 2021 провела першу конференцію, присвячену коворкінгам та гнучким офісам Coworking Ukraine 2021, на якій були визначені переможці премії “Народний коворкінг 2021” за  результатами незалежного опитування серед резидентів. 

Кращими з десяти претендентів стали коворкінги: iHub Lviv (м.Львів), Hub.4.0 (м.Київ), Creative States (м.Київ), IC Coworking (м.Київ). Респонденти оцінювали свої робочі місця у коворкінгах в сукупності по 15 критеріям серед яких:  розташування, привітність персоналу, доступність до переговорних кімнат, функціональність кухні, чистота в санвузлах, наявність місць для відпочинку тощо.

Резиденти інших коворкінгів-учасників премії: Peremoga, Platforma, Futura Hub, Lift 99, The Space, Wednesday Coworking проголосували менш активно, тож не змогли отримати високі бали. Наступного року будуть визначені нові переможці премії, тож приймайте активну участь у голосуванні за свій коворкінг.

Найчастіше найнижчий бал резиденти ставили в категорії «доступність кімнат відпочинку». Також багато низьких оцінок спостерігалося в категорії «кондиціонування, шумоізоляція й освітлення». А один з найвищих середніх балів був в категорії «чистота», а також «функціональність кухні», «гостинність персоналу». 

“Мета нашого опитування не тільки визначити найкращий коворкінг, а й отримати якісний зворотній зв'язок для того, щоб кожна локація стала ще більш зручною і безпечною для своїх резидентів”- зазначила Вікторія  Журбас, засновниця Асоціації коворкінгів.

«У структурі користувачів коворкінг-просторів та гнучких офісів зростає частка великих компаній. Наразі вона знаходиться на рівні 11%, проте відзначається тенденція до зростання попиту на послуги з боку корпоративних клієнтів. Основну частку складає середній бізнес, а саме 35%. У свою чергу малий бізнес та стартапи займають близько 20% відповідно», — йдеться у першому Всеукраїнському дослідженні ринку коворкінгів та гнучких офісів, презентованого під час конференції.

“Додатковим фактором росту для гнучких просторів стає зміна в підходах до оренди з боку корпорацій — якщо раніше клієнтами коворкінгів, в більшості, були представники ІТ та креативних індустрій, сьогодні все частіше послугами гнучких офісів користуються і представники корпоративного великого бізнесу” - наголосив  Дмитро Чепур, СЕО Coworking Community.

Також, всі учасники та гості конференції змогли долучитись до соціальної  ініціативі та допомогти нагодувати питомців Гостомельському притулку для тварин завдяки коллаборації  Coworking Ukraine з компанією Funnyducks. Сотні кумедних іграшок-качок знайшли своїх власників та привернули увагу до тварин, що шукають домівку. 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: конкурс,соціальний проект,коворкинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.