Хто такий Błażej Kamil?

28 сентября 2020, 17:00
Владелец страницы
0
219

Друзі поляки, допоможіть своїм правоохоронним органам ефективніше боротись з фашизмом. Друзі українці, відправляйте скарги до Facebook на цей акаунт, щоб попередити нетерпимість.

Мабуть більшість осіб, які цікавляться розвитком подій у площині «Росія-польські праворадикали-Україна» доволі добре знають таку організацію, як «Загальнопольська молодь» (Młodzież Wszechpolska). Дії членів цього радикального угрупування, які виконують брудну роботу із внесення деструктиву в українсько-польські відносини, а також у взаємини між Польщею та Європейським Союзом, дуже часто йдуть в нерозривному синхроні із російськими інтересами.

Це й не дивно, адже ще до початку російської агресії в Україні члени цієї організації неодноразово перебували з візитами в Росії на різного роду «славянских патриотических сборах». А постійне творення членами «Загальнопольської молоді» та подальше підживлення ними точок напруги в українсько-польських відносинах фактично співпадає із російською шовіністично-імперіалістичної парадигмою ХХІ століття.

Це саме члени цієї «молоді» постійно на Маршах Незалежності у Польщі скандують «Львів та Вільнюс не забудемо». Саме члени цієї організації палять українські прапори та прапори ЄС на різного роду мітингах. Заклики «смерть українцям» під Українським домом у Перемишлі та напади на релігійну процесію у цьому ж місті, це також плоди їх діяльності в угоду кремлівським окупантам.

Але одним із методів діяльності проросійських польських активістів є інформаційна. Їхня поведінка схожа із діяльністю терористичних угрупувань, метою яких є широке висвітлення їх дій в ЗМІ та Інтернеті. Оскільки Польща є правовою державою і в неї працює закон, ці молодики ховаються у соцмережах за нікнеймами. Але є друзі друзів, які знають про сусіда, який сповідує фашизм і можуть допомогти громадському суспільству оприділити їх та здати правоохоронцям, бо ці люди як мінімум агресори.  

Про одного з таких польських фашистів дуже багато знає Facebook, але на диво не блокує його сторінку, хоча вона далека до нормальної.  Мова йде про  акаунт, щоб попередити нетерпимість.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Россия,нацизм,Росія,Польща,радикалы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.