Українська класична музика стрімко завоювала Китай!

15 березня 2020, 20:33
Власник сторінки
журналист
0
31
Українська класична музика стрімко завоювала Китай!

А в цей час легендарний композитор, Герой України Мирослав Скорик напружено працював над твором “Я з тобою!”. Створив у фантастично стислі строки – творчий підйом!


Ініціатива ректора Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського Максима Тимошенка морально підтримати китайський народ під час боротьби з коронавірусом, отримала неймовірне продовження.

Спершу колектив Академії, спільно з спонсорами, направили до КНР гуманітарну допомогу, яка дуже знадобилася китайським партнерам… Отримали велику кількість подяк…

А в цей час легендарний композитор, Герой України Мирослав Скорик напружено працював над твором “Я з тобою!”. Створив у фантастично стислі строки – творчий підйом!

Ректор Максим Тимошенко провів відповідні переговори, організував музикантів, звукозапис, зйомку…

Записали, змонтували кліп. Презентували у НМАУ. Надіслали китайським друзям, які були неймовірно вражені. Пісню підхопили інформаційні сайти.

Відповідно, за кілька годин кліп “Я з тобою!” у виконанні Симфонічного оркестру Українського радіо та Лілії Гревцової побив всі рекорди української класики! Музичні критики шоковані таким результатом!

Масштаби Китаю вражають!

-2 000 000 переглядів! Вже за першу добу після прем‘єри кліпу на пісню «Я з тобою» кількість переглядів відео становить понад 1 мільйон, а загалом у Китаї понад 2 мільйони переглядів!

Кліп – це спільна робота консерваторії та наших китайських друзів і ми вражені тим, наскільки наш проект зміг привернути увагу китайського народу! Це дійсно вражаюче! – зазначив ректор Національної музичної академії України Максим Тимошенко.

У час, коли весь світ поклав зусилля для боротьби з епідемією коронавірусу, музична підтримка як ніколи важлива для підняття морального духу народів.

Твір, який був написаний геніальним українським композитором Мирославом Скориком під назвою “Я з тобою”, став символом єдності держав у боротьбі з хворобою.

https://xhpfmapi.zhongguowangshi.com/vh512/share/8957315?channel=weixin&from=groupmessage&isappinstalled=0&fbclid=IwAR2n6zXaDZbx5_nU0hyBdG0tRMBaJmWEtcfHjTYx-ATv1NGtSF5EDs7Eayo

Музичну композицію записали за участю Симфонічного оркестру Українського радіо під орудою Володимира Шейка та Лілії Гревцової з ініціативи НМАУ на чолі з ректором Максимом Тимошенком та спільно з компанією ” Юнчанледі”, головою якої є Чжао Юнчан.

І це ще не все. Продовження буде!

Головне – творити добрі справи і не зупинятися!

В.Тригуб, сайт Музика України


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.