Ірма Крат: я готова забрати українців із Коронавірусом до свого дому!

20 февраля 2020, 15:18
Владелец страницы
журналист-правозащитник
0
400
Ірма Крат: я готова забрати українців із Коронавірусом до свого дому!
Ірма Крат, лідер політичної платформи "Україна За Мир"

Готова не лише забрати, а й жити разом із ними до повного одужання. Шановні земляки, схаменіться, не позорьте нас на увесь світ! Як ви можете блокувати дорогу від власних громадян? Що з вами?

Сьогодні зранку побачила по Інтернету, як в  Нових Санжарах, люди блокували дорогу, аби до військового санаторію не завозили українців із Китаю, котрі попросили евакуації, але не мають симптомів на зараження Коронавірусом. Всі хто мав температур, чи будь-які інші ознаки, на зараження Коронавірусом, їх не пустили на борт літака, і відправили до лікарні в Китаї. 
Але! Всі! абсолютно всі країни світу! Заявили про евакуацію своїх громадян, відповідну заяву зробила і наша держава. Це наш прямий обов'язок піклуватися про кожного громадянина України! І не забрати своїх громадян котрі благають про допомогу, ми просто не можемо. 
Тому, якщо ви вже так не хочете бачити у своєму санаторії наших громадян. Без проблем, я їх заберу до себе до дому, і буду разом із ними жити до повного завершення карантину. Я не блефую, відповідного листа направляю прямо зараз, до глави Уряду Олексію Гочаруку, Президенту України Володимиру Зеленському, та в МОЗ! 
Мені ніколи не було так соромно за нашу країну, як сьогодні. 
Я не знаю, чиїх рук це справа, яких спецслужб, чи політичних сил, але якщо це покажуть по усім іноземним телеканалам, то це просто ганьба на багато років. 

Тому, ще раз, я українка, чекаю у себе вдома на кожного українця, котрий потребує карантину від Коронавірусу ! Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: США,Юлия Тимошенко,Америка,Росія,Порошенко,Дональд Трамп,Владимир Зеленский,Україна,Петр Порошенко,Володимир Путін,Ірма Крат,Дмитрий Разумков,Алексей Гончарук,коронавірус
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.