Німеччина і Франція звинуватили РФ в порушенні Мінська через паспорти

26 апреля 2019, 15:03
Владелец страницы
0
169

Видача російських паспортів жителям Донбасу порушує мінські угоди

Через указ про спрощення видачі російських паспортів на Донбасі інші сторони нормандського формату Німеччина і Франція звинуватили РФ в порушенні мінських угод. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ Німеччини у Twitter.

Повідомляється, що Німеччина і Франція засуджують указ російського президента, який покликаний спростити отримання громадянства Росії для населення окупованих районів східної України.

"Ці регіони є частиною української території. Російський указ суперечить духу і цілям мінських угод. Ці дії протилежні необхідним ініціативам щодо деескалації", - йдеться в повідомленні.

У ЄС заявили, що таким чином Росія хоче ще більше дестабілізувати Україну і загострити конфлікт

ЄС заявив, що підписання указу президентом РФ Володимиром Путіним про спрощення видачі російських паспортів жителям окупованих територій Донецької та Луганської областей посяганням на суверенітет України Про це йдеться у заяві офіційного представника Європейської служби зовнішніх справ Майї Косьянчич.

У ЄС заявили, що таким чином Росія хоче ще більше дестабілізувати Україну і загострити конфлікт.

"Підписання президентом Путіним указу, що дає право, зокрема, особам, які постійно проживають у певних областях Донецької та Луганської областей України, за спрощеним порядком подавати заяву на отримання російського громадянства, є ще однією атакою на суверенітет України з боку Росії", - йдеться у заяві ЄС.

У ЄС заявили, що очікують, що "Росія утримається від дій, які суперечать Мінським угодами, і перешкоджають повній реінтеграції неконтрольованих урядом територій в Україну".

Нагадаємо, російський президент Володимир Путін підписав указ про спрощення процедури надання російського громадянства жителям "Донецької і Луганської народних республік".

Незабаром президент України Петро Порошенко закликав Захід посилити санкції проти РФ через її дії на Донбасі.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: агрессия России
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.