Анна Горбань в ООН: під загрозою обстрілів 41 школа і 42000 дітей

10 квітня 2019, 13:27
Власник сторінки
журналист
0
81
Анна Горбань в ООН: під загрозою обстрілів  41 школа і 42000 дітей

Ми маємо зробити все, аби забезпечити їх безпеку і надати можливості вчитися і жити як їх однолітки на інших територіях України

Втручання українки Анни Горбань стало попередженням для Генерального Секретаря ООН.

 

На 63-й сесії Комісії ООН зі становища жінок Анна Горбань звернулася до Генсека з ініціативами щодо вирішення збройного конфлікту в Україні.

«Я сприймаю Ваше втручання як попередження працювати більше і краще над питаннями, які Ви підіймаєте», – заявив під час роботи 63-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок, коментуючи виступ членкині делегації «Українські жінки в ООН», громадської діячки, голови ГО «Розумне майбутнє нації» Анни Горбань, щодо ситуації на Сході України Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

«Там є наші агентства. Я сприймаю Ваше втручання як попередження працювати більше і краще над питаннями, які Ви підіймаєте. Я буду слідкувати за посиленням нашої  діяльності тут», – зазначив Антоніу Гутерреш, коментуючи виступ представника української делегації Анни Горбань.

Під час свого виступу голова ГО «Розумне майбутнє нації» заявила: «У нашій країні продовжується війна і ті діти, що народилися, коли ця війна почалась, через два роки підуть до школи. Ці діти відрізняють постріли снарядів за звуком. І це велика проблема для нашої країни. Бо наші діти мають жити і розвивати свої таланти під мирним небом над головою. Ми – сильні жінки! Ми приїхали сюди (в ООН. – прим. ред.) з рішеннями. Ми знаємо, як вирішити питання, і ми намагаємося їх вирішувати. В нас є проекти. Але ми хочемо міжнародної допомоги. Ми хочемо звернути увагу на нашу країну, аби міжнародна спільнота знала, що ми чекаємо на допомогу в вирішенні наших питань», – звернулися у своєму виступі до Генерального секретаря ООН Анна Горбань.

Коментуючи свій виступ, голова громадської організації  зазначила:

«Міжнародна спільнота не має забувати, що в Україні триває війна і перші, хто від неї страждають, це діти. На початку березня я особисто відвідала зону ООС (колишню АТО). Відвозила книжки, які за моєї ініціативи збирали українські зірки та просто громадяни. Я передала ці книжки в три школи, що знаходяться на лінії зіткнення, поспілкувалася з учнями цих шкіл, вчителями, місцевими жителями. Залишитися байдужою просто неможливо. Я хочу, аби міжнародна спільнота та особисто Генсек ООН, наші політики переймалися цими питаннями не лише на словах», – зазначила голова громадської організації. Готуючись до збору книжок я направила запити до Міністерств. Ті дані, що я отримала, вражають. Скажу лише, що сьогодні на лінії зіткнення, фактично під загрозою обстрілів, знаходиться 41 школа і навчається біля 42 тис. школярів. Ми маємо зробити все, аби забезпечити їх безпеку і надати можливості вчитися і жити як їх однолітки на інших територіях України. Я готова звертатися до міжнародних лідерів аби досягти цього», – зазначила Анна Горбань.

Довідка: З 11 до 22 березня 2019 року у штаб-квартирі ООН (м. Нью-Йорк, США) проходила 63-й сесія Комісії ООН зі становища жінок. Для участі в якій зареєстровано біля 10 тисяч учасників зі всього світу.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.