КРИМ_УКРАЇНІ!! Та інші вимоги активістів до Кремлівських злодіїв під час мітингу

28 березня 2017, 18:05
Власник сторінки
0
149
КРИМ_УКРАЇНІ!! Та інші вимоги активістів до Кремлівських злодіїв під час мітингу

КРИМ_УКРАЇНІ!! Та інші вимоги активістів до Кремлівських злодіїв під час мітингу у Санкт-Петербурзі 26 березня (Відео). Новеньке відео з Санкт-Петербургу сьогодні з’явилося у мережі!

 26 березня там відбулася генеральна репетиція масштабного народного протесту проти корумпованої влади Путіна. Не зовсім «Болотна», але все ж таки. А якщо брати до уваги той факт, що такі протести відбулися одночасно у кількох десятках російських міст, то це можна вважати велетенським кроком у вірному напрямку. Адже ще  два роки тому активно висловлювати громадську позицію майже ніхто не наважувався.

Як і на Київський майдан, на Марсове поле у Петербурзі  вийшли тисячі активних юнаків, які по-справжньому переймаються своїм майбутнім. Слід зазначити, що розуміння ситуації з анексованим Кримом у російської молоді цілком відрізняється від Кремлівської : КРИМ- Україна!!! – скандують  активісти. Як і очікувалося, опозиційного лідера, організатора народного опору злочинній Путінській владі - Олексія Навального, під час проведення акції у Москві, заарештовано на 15 діб.

Які ще вимоги висували юні активісти, можна з’ясувати переглянувши відео!  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости мира
ТЕГИ: митинг,Санкт-Петербург,олексій навальний
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.