Як не здавати національні інтереси

10 мая 2016, 12:30
Владелец страницы
1
146

Через півтора місяці у Великобританії відбудеться референдум щодо членства в Євросоюзі. Суспільство розділилось практично навпі

Молодь, імігранти і бідні - більше за Європу; більш літні, національно свідомі і багаті люди - за повністю самостійну Велику Британію. За тиждень перебування там мав можливість ознайомитися з поглядами різних представників суспільства: від членів Палати Громад і Палати Лордів в Лондоні до людей на вулицях та виборчих дільницях Олдершота. І мій прогноз такий, що Великобританія скоріш за все проголосує за вихід з ЄС з мінімальною перевагою.

Британці за тісну економічну співпрацю і вільну торгівлю з ЄС, але не готові віддавати нікому, у тому числі Брюсселю, частину свого суверенітету. “В кінцевому підсумку питання дуже просте - хто буде управляти нашою країною. Ми не дозволимо, щоб над нашим Парламентом, нашою Конституцією був ще хтось, хто вирішуватиме за нас,” – коментують вони свою позицію. 

Незалежно від результатів ‪#‎EU_referendum‬ впевнений, що такого концентровано-державницького підходу і національної точки зору критично не вистачає українським урядовцям. Багато з них просто зливають українські інтереси – і безпекові, і економічні, безсовісно прикриваючись “євроінтеграцією” і “зобов’язаннями перед міжнародними партнерами”. 

Вимагаєте від нас фейкового Мінська та ігнорування Будапештського меморандуму? Будь ласка! 

Хочете, щоб ми відмінили проукраїнські "лісний" та "металургійний" закони про тимчасову заборону експорту лісу-кругляка та підняття вивізного мита на металобрухт? Буде зроблено!

Ви тільки скажіть, чого ви від нас ще вимагаєте, і ми все за гранти відпрацюємо! Бо компрадори та імітатори. 

Не для цього український народ обирав політиків, щоб вони розбазарювали країну і продавали її інтереси, а для того, щоб вони робили країну сильною, а суспільство заможним, в тому числі і на основі взаємовигідної міжнародної співпраці! Національний інтерес має стояти на першому місці!


https://www.facebook.com/Halasiuk/

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.