Що ми отримали крім оплесків ?!

19 сентября 2014, 22:17
соціальний експерт
6
374

Всі ці пафосні зовнішні вояжі з нулевим результатом нагадали про Ющенка - захоплення за кордоном і розчарування в середині країни...

"Cьогодні ми отримали звістку, яка відверто здивувала. Президент США Барак Обама, незважаючи на рішення Сенату, відмовив Україні у наданні статусу основного союзника поза НАТО. На сьогодні його мають принаймні 15 країн, останнім головним союзником США поза межами НАТО у 2012 році Бараком Обамою був визнаний Афганістан.


Питання перше. Навіщо тоді було ще декілька годин тому назад главі держави просити Конгрес США про надання такого статусу, якщо він особливо нічого нового Україні не надає?

Питання друге. Чи отримаємо ми 350 млн. доларів, які передбачалася надати Україні у випадку надання їй статусу основного союзника поза НАТО?

Чи правий Wall Street Journal, який у своїй статті написав, що замість зброї ми отримали лише аплодисменти Президентові?

Питання третє, насправді головне. Чому Барак Обама все-таки відмовив Україні у наданні статусу головного союзника США поза межами НАТО?

І яку роль у цій відмові зіграли Мінські домовленості з Путіним, про які ми практично нічого не знаємо і про які, напевне, в повному обсязі відомо США?" - Ігор Жданов

Всі ці пафосні зовнішні вояжі нагадали про Ющенка - захоплення за кордоном і розчарування в середині країни...

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Ющенко,НАТО-Украина,Обама,Порошенко,Сенат США,зброя
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.