Пане Президенте, не обманюйтесь, що з путінськими терористами можна домовитись

20 июня 2014, 21:40
соціальний експерт
3
126
Пане Президенте, не обманюйтесь, що з путінськими терористами можна домовитись...

Затримка з першочерговими заходами призводить до все більших кривавих жертв! Час діяти !!

Петро Порошенко отримав великий кредит довіри і... Величезні сподівання людей на те, що він як Головнокомандувач рішуче і твердо буде діяти у напрямку звільнення сходу нашої країни від російських диверсантів і терористів та швидко забезпечить мир, спокій по всій Україні.
Громадяни очікували, що Президент Порошенко в першу чергу Указами призначить керівників силового блоку- міністра оборони, СБУ, зовнішньої розвідки та ін.
Команда Порошенка мусить підготувати першочергові Укази щодо посилення обороноздатності, державної підтримки вітчизняної оборонної науки і промисловості, про ставку Верховного Головкомандуючого...
Нарешті мужньо визнає, що на сході України йде справжня війна з путінською Росією і вживе заходи по захисту України, а саме Указом введе воєнний стан у Донецькій і Луганській областях!
Затримка з цими першочерговими заходами призводить до все більших кривавих жертв!
Пане Президенте, не обманюйтесь, що з путінськими терористами можна домовитись...
Час діяти !!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Терроризм,Владимир Путин,війна,Петро Порошенко,Антитеррористическая операция
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.