Конвенція про захист тварин. Декларації та реалії.

18 сентября 2013, 09:34
0
256

Щойно Верховна Рада України, продемонструвавши надзвичайну одностайність прийняла один із так званих євроінтеграційних законопроектів про ратифікацію Європейської конвенції про захист домашніх тварин.

18 вересня в сесійній залі велися жваві обговорення, приводилися приклади жорстокого поводження з тваринами, навіть звинувачували підприємців, які постачають екзотичних тварин заможним людям та організаціям. В ході обговорень законопроекту №0032 згадували про необхідність створення спеціальних ветеринарних закладів, які б опікувалися безхатніми тваринами, а також служб, які б здійснювали моніторинг за власниками чотирилапих друзів.

Дуже важливий законопроект, озираючись на нещодавні події у місті Василькові, де проблема безхатніх тварин стоїть надзвичайно гостро і яку місцева влада ніколи й не намагалася вирішити.

А ситуація була наступною. Одразу після святкування дня міста, у понеділок 16 вересня багато місцевих мешканців, які зранку вийшли із домівок у своїх справах, побачили жахливу картину. Прямо на тротуарах, б'ючись у конвульсіях і страждаючи від болю, на очах у перехожих помирали нещасні тварини. 

Як виявилося, їх просто масово потруїли. Хто саме - як завжди не знають а ні міліція, а ні керівники комунальних підприємств.

Звернення до в.о. директора місцевого комбінату комунальних послуг Андрія Оглоданого не пролило світла на факт масового знищення тварин.

Сподіваюся, що ратифікація Європейської конвенції про захист домашніх тварин в майбутньому унеможливить таке поводження з безхатніми тваринами і примусить суспільство бути більш чуйним до наших братів мешних. 

Важливо памятати, що ми всі несемо відповідальність за тих, кого приручаємо!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.