Чого мовчиш, Ukraine?

9 июля 2012, 20:46
Копірайтер, поет, співзасновник ГO "Літтерра"
0
413

Взірцеві світові медіа не можуть не спокуситися на сумнівну інфу. Адже відповіді всерівно не буде. А як буде, то її ніхто не дочується.

Коли не зважаєш на себе, чи варто дивуватись, що на тебе буде зважати хтось інший? Йдеться про позитивні меседжі, які Україна майже не використовує. Що ж відбуваєтсья? А те, що вакуум заповнюється інформацєю з-за кордону.

Західні ЗМІ пишуть про те, що найбільш зрозуміле аудиторіії. І звичні стереотипи в даному випадку відіграють першочергову роль. Соціальні негаразди, корупція, насильство, порушення прав і свобод і т.п. І той самий Чорнобиль, який в уяві тамтешніх обивателів виглядає таким собі ареалом мутантів, неповноцінних істот, яким немає місця у цивілізованому світі.

І тут вже не доводиться дивуватись, що навіть ВВС дозволяє собі неприпустипі речі щодо України. Так, навіть взірцеві щодо об"єктивності та неупередженості медіа не можуть не спокуситися на сумнівної якості інфу. Адже відповідної реакції всерівно не буде. А як буде, то її ніхто не дочується.

Чого мовчиш, Ukraine? - Запитую, і не чую нічого. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.