Працівники правоохоронних органів були, є і будуть із народом України!

5 марта 2014, 14:17
0
134

з народом

Багато людей вважають і висловлюють у соціальних мережах точку зору, що останнім часом більшість правоохоронних органів, у світлі останніх подій, набули негативного іміджу. Можливо, частина «олігархів», які перебували на найвищих посадах, призабули, що вступали на службу не грабувати свій народ, а захищати. Проте, більшість офіцерів завжди були, є і будуть на стороні народу, поділяючи прагнення громадян до якнайшвидших змін. І слава Богу, що представникам правоохоронних органів, в т.ч. Служби безпеки України, вдалось зберегти арсенали зброї, бо могло б загинути мирне населення України.

Прикладом вірності присязі народу України є відмова військовослужбовців, які проходять службу в АР Крим, від пропозицій перейти на бік іноземної сторони, навіть за збільшення грошового забезпечення. Дійсно викликає занепокоєння ситуація, яка скалался в автономії. Хоча мирне вирішення вказаного питання здебільшого залежить від продуктивних переговорів дипломатів та політиків не лише українських та російських, але й міжнародних, проте левова частка завдань щодо забезпечення конституційного ладу та територріальної цілісності України покладена саме на правоохоронні органи України, в т.ч. СБУ. Напевно кожен мешканець України мріє відпочивати на пляжах Криму не виготовляючи закордонний паспорт.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.