Я, народ України обираю свою Владу по БІГМОРДІ.

25 октября 2012, 06:51
Політик - громадський діяч
0
296
Я, народ України обираю свою Владу по БІГМОРДІ.

Останні два дні агітації партій та кандидатів в народні депутати до ВР. Я, фактично ногами пройшов весь Шевченківський район, провів сотні зустрічей з громадою району. А це понад 10 000 мешканців р-ну

  Останні два дні агітації партій та кандидатів в народні депутати до ВР. Я, фактично ногами пройшов весь Шевченківський район, провів сотні зустрічей з громадою району. А це понад 10 000 мешканців району, серед яких лікарі, викладачі, науковці, студенти, і звичайні громадяни.
   Можу з повною відповідальністю сказати, що ситуація жахлива у Шевченківському районі, серці столиці, такі ж самі проблеми як і по всій Україні. Зрозуміло що це в першу чергу проблеми ЖКХ. Країна опинилась на межі колапсу звичайних повсякденних послуг які буцімто надають (ЖЕКИ).
   Але я хочу звернути увагу громадян країни, на те як вони обирають ті чи інші партії, або просто самовисуванців. Вибір складається лише з (бігборду) на якому: одні вже добилися Стабільності, інші їх Зупинять, треті їх Ударять, четверті йдуть Вперед хоча по усьому видно що це-саме назад, п’яті все Заберуть та Поділять і т.д.
   А скажіть буд ласка шановні українці, хоч один з цих політичних кружків до Вас прийшов у двір і відзвітував Вам, про те що зробив і головне чому не зробив? Відповідаю ні. Тоді скажіть будь ласка яке моральне право вони мають звертатись до Вас. А головне чи Ви громадяни України не вважаєте себе як мінімум приниженими за те що Ви шановні українці обираєте весь цей непотріб, лише дивлячись на їхні пики на (бігбордаг), або у розважальних програмах Шустера.
   Чи маєте Ви моральне право таким чином вирішувати долю своїх дітей та онуків. Кажу Вам – ні і ще раз ні.
   З повагою до Вас,
   Кандидат у народні депутати Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу №223 у Шевченківському районі м. Києва
 Панченко Сергій Федорович.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: політика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.