ЗМІ, ЗМІІ та ЗМІючкі

8 февраля 2012, 08:15
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
575
ЗМІ, ЗМІІ та ЗМІючкі

ЗМІІ та ЗМІючкі своїм ядом та укусами свідомо знищують у громадян здібність самостійно мислити та робити висновки....

           

резюме :

В ваших (наших) головах постійно хтось варить свою інформаційну кашу. І так воно є, і так воно було ще задовго до незалежності держави.
Мій життєвий досвід підказує, що це ЗМІЇ та ЗМІючкі від влади, що зараз панує в державі Украна
Як розібратись в цій " каші з інформації ?

Для початку хочу на ваш россуд подати мою нову систему ідентефікації, так би мовити - систему координат, в якій ми всі крутимось-вертимось :

ЗМІ - засоби массової інформації, то такі засоби, що подають тільки інформацію, як у світі, що мають бути в ідеалі. (нереальна фантастика для постсовка і нас у тому числі )

ЗМІЇ - засоби массової ідеологічної інформації, досвід роботи яких перейнятий у зміюк та гадів сесесеру і тепер з успіхом вдосконалюється владою бандитів-януковичів на теренах України.

ЗМІючкі, то такі засоби-плазуни, що завжди шиплять та намагаються вжалити та вкусити тих, хто нелюбить владу.

До вашоі уваги та роздумів над тим, подаю самий простий ПРИКЛАД ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ від різних змі :

ЗМІ - " Оппозиція провела зібрання (мітинг ) на якому заявила , що бажає об'єднатись, заради перемоги у наступних виборах до ВР. На зібранні (мітингу) було присутньо ....народу. Лідери об'єднанної оппозиції пообіцяли, що будуть виконувати всі свої передвиборчі обіцянки"

ЗМІЇ - "Оппозиція провела зібрання (мітинг ) на якому заявила , що бажає об'єднатись, але одразу було помітно неозброєним оком, що не всі лідери оппозиції згодні з цим об'єднанням. Заради перемоги у наступних виборах до ВР оппозиція і може об'єднається, але одразу всі лідери пересваряться , як тільки попадуть у ВР.. На зібранні (мітингу) було присутньо зовсім незначна кількість ....народу. І вже можно з певненісттю сказати, що якщо і потраплять оппозиціонери до ВР, то одразу забудуть про всі свої обіцянки, які давали народу."

ЗМІючкі - "Так звана оппозиція вчергове намагалась провести свій шабаш та похитнути у людей довіру до законно обраної влади та особисто ВФ Януковича ! Серед присутніх на збіговиську так званої оппозиції були лише ті, хто уже був при владі п'ть років памаранчевого шабашу. Тепер вони знову рвуться до корита."

От і все ! Ви прочитали, як можно подати інформацію і все спотворити. А висновки робіть вже самі. Звісно, що я не претендую на "першу" правдиву інстанцію, тому і не судіть строго. Бо я лише претиндент на теплу посаду.


Хочу продовжити обговорення по різним темам та аспектам нашого інформаціїного життя, де можемо допомагати один одному розбиратись - де перве', а де - вторе', і хто робить, ЗМІЇ чи ЗМІючкі в наших головах вінегрет з компотом одночасно.


p.s.

 Імха моя про те, що в залежності від того хто яку задницю вилизує, то і таку свою інфу і викладає !
А справжніх журналістів та ЗМІ майже не залишилось.
Я навів три приклади висвітлення "умовної" події тими, хто би мав нести промінь світла в царство неосвіченного лохторату. А на сім вибачайте. Дякую що прочитали
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.