Правосудний ідіотизм.

14 августа 2011, 12:11
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
456

Якось все дивно. Раніше було хоч три судді, вже сподівались і на суд присяжних... І раптом, одноосібний суд. Та ще у виконанні бовдурів.


            


Ви колись писали скаргу на дії чиновника чи іншої держ морди ? Напевно таке було у декого в житті, принаймі бажання це зробити було у багатьох. І от коли ви вже нарешті набрались громадянської сміливості та відважились це зробити, то виявляється,що цю скаргу ви маєте написати на їм"я того самого чинуши, на якого ви бажали поскаржитись, і відповідно йому цю "жалобу" вручити...

Більшість читачів напевно подумала - ТАК ЦЕЖ ЯКІЙСЬ ДУРДОМ !
От і я кажу що - ідіотізм в дурдомі. А от в нашому "народному" суді чомусь так навіть і не збираються думати, а навпаки, кажуть, що тільки так чиниться їх "правосуддя"

Для тих, хто ще досі так і не второпав та не зрозумів, куди це я так "клоню", то поясняю :
Підсудні в нашій судовій системі вимушені подовати свої протести на дії судді та відводи судді тому самому судді, якій їх і засуджує !
От просто, можно навіть неупередженно, подумайте - якою буде реакція судді, коли ви на нього та ще і йому самому скаржитесь

І на коня !
Про яку об"єктивність та неупередженність дій судді можно говорити, коли він себе відчуває "вершителем судеб людишек!" , а над ним тільки - господь бог (принаймі воно так собі вважає)
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.