Відбувся легким переляком...на цей раз пронесло

12 ноября 2011, 19:52
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
982

"Знову важкий тупий предмет" - подумав бідолаха і вже був театрально почав падати на руки малят проте запримітивши облишений кимось без догляду гаманець весело підморгнув...життя продовжувалось.


Цікаво, от які думки могли бути в цей час в головці Януковича ?... бо по його фейсу на фото ничь незрозуміти.

А от нашого Фьйодоровича на Буковині перелякала кулька. У дитячому будинку отця Михайла Жара у селі Молниця Герцаївського району ( і як його тільки туди занесло ?) президента Януковича вихованці зустріли міні-концертом. В оточенні дітлахів, які всадилися президенту на коліна, глава держави слухав пісні.


Правда пан Бойко, якому дітей на коліна не дісталось, в цей час уявляв собі якійсь інші фантазії...з вихователькою, і явно не переймався проблемами держави та уряду.

Під рос. композицію «Маленькая страна», бо української небуло в фонотеці дит.закладу ( а чому тоді не "мурка" ac ??? ) малеча запросила президента у хоровод. Під час танку у залі луснула кулька. " БАХ!" Pomegranate
"Знову важкий тупий предмет" - подумав бідолаха і вже був театрально почав падати на руки малят проте запримітивши облишений кимось без догляду гаманець Янукович стрепенувся, швидко опанував себе, весело підморгнув попові Михайлу і продовжив вдавати хорошого вуйка.


Дитячому будинку президент подарував новий автобус “Temsa Safari HD”, якій купили за наші бюджетні гроші та гору м’яких іграшок і солодощів, які теж придбали не з "кішені" гаранта.
А от іменинниця - 9-річна Віра отримала із рук президента велику ляльку. Коли ж дівчинку запитали, який він, той Віктор Янукович, вона відповіла: «Красивий»! Ну а що ще їм могло відповісти мале дівча, бо Віра вже знає про долю іншої...дівчини...Юлі.

У відповідь на ласку та подарунки від президента, діти подарували йому.... його ікону ! ac

                                                                                            СПОЧИВАЙ З МИРОМ 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.