Думи мої думи...тяжко

23 ноября 2011, 09:14
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
574

І тільки одне питання мені недає покою - чому ТАК ?...за що ТАК ?
На цю тему можно писати багато. Підгрунтя величезне. Думок людскіх багато і різноманітних.
А мені щось недуже і хочеться багато писати про це, і тим більш колупатись в цьому.
Але нема душевного спокою та розуміння по цій "проблемі"
Тому спробую коротко і зрозуміло, щоб не забирати багато вашого часу.
Чому ТАК ? і за що ТАК ?...Ющенко поступив з нам, з нашим майбутнім та нашою державою.

Так, допустимо що він, Ющенко, знав про неї, Тимошенко, щось таке, страшне, що було небезпечним навіть для України. Чому тоді не вийшов до нас, пересічних та маленьких, і всю цю свою "правду" не розкрив, не розказав. не пояснив нам ?, а ми вже самі якось, в міру своїх розумових здібностей, зробили свої висновки по відношенню до неї.

А саме головне для мене питання залишпється без відповіді - чому вже два роки Ющенко, такий правильний та розумний, не "веде своєї політичної боротьби" з своїм наступником ? Чому ми не бачимо його на зібраннях, мітингах, дебатах серед людей, в містах та селах ? Чому він не пояснить нам зрозуміло, а в чьому провина Тимошенко ?, де сховані всі "вкрадені" нею гроші ?, за які гроші куплені її несчисленні "міжегірські" маєтки по всій Україні ?.

А поки він цього не робить, і навіть не намагається цього зробити, то у мене складається враження, що був правий той дядько -

  

    
p.s. А як же ті , що лікуються поза межами нашого дурдому ? Які у них можуть бути аргменти, чи то докази правоти Ющенко ?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.