Недільна передсамітівська прогулянка Києвом

18 декабря 2011, 11:18
Владелец страницы
Блогер, редактор, общественный деятель
0
618
Недільна передсамітівська прогулянка Києвом

Вийшов прогулятися і одразу почав "прозрівати". Давно такого не бачив

Схоже, нам все-таки дадуть ту асоціацію з ЄС. Сьогодні у центрі Києва, навіть на маленьких вуличках типу Заньковецької, Станіславського чи Ольгинській стоять патрулі і навіть питають: куди ви йдете? Потім побачив, як доблесний майор МВС заглядав у вікна перших поверхів (чи не визирне звідтам дуло кулемета). Що ж так бояться? Навіть при путіні чи інших главах держав такого не було!

Йшов повз Майдан і побачив знову той дегенеративно ублюдський конус під назвою "Йолка" (попрошу, тільки з великої літери). Так от, стосовно Йолки. Раджу пройтися від Майдану трошки вгору до театру Франка. Там є декілька елітних бутіків коштовностей. Біля цих бутіків стоять дуже красиві дизайнерські ялинки із новорічних кульок, які набагато кращі, ніж офіційні їх побратимки. І я чомусь думаю, що і дешевші теж.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Киев,ЕС,Новый год,Янукович,саммит,майдан,Йолка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.