Первe`, вторе`,... і вінегрет в компоті. Глупість.

20 января 2012, 16:32
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
510

Всесвіт безкрайній ! Глупість безмежна......

За Януковича і його партію я не голосував ні в 2004 році, ні 2006 році...не голосував і в 2010 році.
Не голосував бо не хотів. Не голосував, бо був переконаний, що з такою ментальністтю і такими друзями як у нього державу не будують. Вірніше - будують, але то буде не держава.
Підказувала мені моя чуйка, що покращення життя, яке так щедро обіцяла команда професіоналів на чолі з головним, може не відбутись. Дай бог, щоб хоч не попередньому рівні залишилось то життя - скиглила моя чуйка.

“Я і моя команда не витрачаємо час на пустопорожні розмови та самовихваляння. Здавна звикли переконувати у своїй правоті не солодкими обіцянками, а реальними результатами”
– так нам казав Віктор Янукович у своїй передвиборчій програмі “Україна для людей”.

І воно збулось ! Ви не повірете, але .... Вже через рік свого президенства, як і обіцяв, Янукович підвищів всім пенсіонерам пенсії у двічі, а тим, хто мав і до того захмарні пенсії, то нічого не підвищив. І це було справедливо !
Не скиглив, як всі його папєрєдники, що грошей нема, економіка не працює, казна пуста, договора всі хренові... а працював по 12 годин і не скиглив ! не він, не вся його команда.
Всьому бюджетному люду теж зарплатню підвищив. І не у двічі, як обіцяв, а в тричі ! Не обіцяв, як сві його папереднікі, а взяв і підвищів ! Вчителям підвищів в ПЯТЕРО, бо розумів, що на навчанні підростаючого покоління економити неможно.
А саме головне, що ті, хто мали і до того держплатню в 20 000 грн., то нічого не отримали в підвищенні. І це теж було дуже справедливо.
Ціни на всі продукти не те що підвищились, а навіть значно знизились ! ...особливо на капусту.
Електрику, воду, газ, квартплату настільки заморозили, що літом навіть не треба було включати кондиціонери.
А те що підняли ціни на бензин з 8 до 10 грн/літр з метою ремонту всіх доріг, то взагалі було вдале рішення. Вже через якійсь рік навіть між віддаленними селами не те що зремонтували, а навіть нові дороги збудували. Може і не такими широкими збудували, як того хотіли селяни, але одразу без жодної ями !
Ви тільки уявіть собі - нова дорога, а ям вже нема ! Фантастика .
І саме головне - буйним цвітом розквітала економіка ! Всі працюють,зарплатня збільшується, а податки зменьшуються. А запах від того цвіту був таким духмяним, як цвіт куща бузку весною чи троянди влітку.
І тільки сліпий міг не почути того аромату. Все вселяло оптимізм та надію. Тепер я буду голосувати тільки за "покращення" і Януковича в 2015 році і і його команду в 2012 році, якщо він доживе і висуне ще раз свою кандидатуру. Якщо він за якійсь рік-півтора такого покрашення досягнув, то уявіть, що буде через 2 !... 3 ! ..5 ! років.
І хоч живу я в регіоні, де регіонали на чолі з Януковичем більше одного відсотка ніколи не набирали на виборах, то тепер Я все зрозумів, і дуже шкодую, що не голосував за "покращення життя" ще в далекому 2004 році. Зрозуміли і всі мої земляки, яких в деяких змі з ненависттю називають - " галічанє". Тепер за Януковича ми горло кому хош перегризем...
А Ви як ? думаєте що це глупість ? Помиляєтесь ! Про глупість я ще не писав. Про глупість тепер читайте.

" Юго-восток не будет голосовать за БЮТ ни под каким соусом... За коммунистов - "да", за "Сильную Украину" - "да", за "Удар" - "да".., а за "БЮТ" - нет!!!

От і все про глупість ... розумію що коротко, але навіщо більше ? ... це ж глупість.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.