Первe`, вторе`,... і вінегрет з компотом в голові.

19 февраля 2012, 14:40
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
499

Про те, що вже було. І про те, що небажано...Про те, що ми всеж люди розумні....  Шановні активні коментатори та пишуща братія. .
  Шановні "тихі" читачі нашого сайту. 

Хочу звернутись до тих, хто вважає себе освіченим та небайдужим.
В жодному разі це не менторське повчання та нав'язування свого бачення світу. Це скоріше прохання "зупинитись " та ще раз переглянути мерехкотіння подій нашого життя.

Ми всі з вами на своїй шкурі, свому благополуччі та особистому гаманцях відчули результати президентства першого - Кравчука.
У кожного з нас свої асоціації з тим періодом.
Другим був Кучма. І результати його правління теж нами ще не зовсім забуті. Чого там було більше - доброго чи поганого, то кожен для себе визначає сам.
Президентство третього - Ющенка, теж пройшло "кур'єрским потягом" по наших долях, і навіть долях наших дітей. Що вам принесло призедентство Ющенка? У кожного своя оцінка.
Ну а тепер ми маємо вже четвертого призедента (то не помилка) ! Маємо його вже два роки. Дехто може сказати, що то він нас має два роки, і буде теж правий. А я від себе додам, що він "має" ще з 2002р., коли другий през вивів його в "люди"

Що спільного між ними всіма ?
Спільне те, що вони вже всі показали своє "лице" в шкурі президента. Спільне те, що ми всі з вами можемо робити свої висновки про них та їх діяльність на посаді президента. Спільне те, що у кожного з них є щось своє - " перше".
Кравчук - перший, Кучма - двічі през. Ющенко - перший всенародний. Янукович - .... ?
У Януковича правда перед ними є невеличка фора, бо він ще може бути першим, кого народ при певних умовах може " винести" з влади разом з золотим унітазом. А може і навпаки. Він може бути першим, кому той же вдячний народ буде ставити золоті монументи, балєр'єфи та памятники з конкретне покращення життя! ( як туркменбаші вдячні туркмени.)

Для чого написав такі очевидні та зрозумілі (сподіваюсь) речі спитаєте Ви ?
А тільки з одною ціллю. Для того, щоб звернутись майже до всіх з простим та зрозумілим проханням.
Перестаньте, прошу Вас злословити та ображати людину, яка ніколи ще не була президентом, ніколи ще не мала такої повноти влади,щоб приймати персональні рішення та відповідати за них. Звертаюсь до Вас з надією, що перед тим, як висунути свою чергову думку кожен з нас добре подумає, а чи має він право безпідставно звинувачувати людей, і конкретно одну з них - Ю.Тимошенко.
Будьте людьми. Людьми думаючими .

p.s.
Продовжую і надалі звертатись до всіх людей з проханням вчитись відрізняти первинне від вторинного !
Первинне - головніше, з нього вже і витікає вторинне.
Вторинне - наслідки первинного. Висновки з вторинного можуть бути неточними, а ваші дії помилковими.
Може це моє p.s. і виглядає для Вас повчально-ділетантським, але будьте толерантними, нас читають різні люди...
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Ющенко,Янукович,Кравчук,Кучма
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.