Громадськість закликає владу відреагувати на факти урізання стипендій

27 февраля 2012, 15:12
Блогер, редактор, общественный деятель
0
578
Громадськість закликає владу відреагувати на факти урізання стипендій

Сьогодні стало відомо про те, що в одному із вишів – Черкаському державному технологічному університеті – «заднім числом» студентам зменшили стипендію, мотивуючи це «усним наказом» з МОНмолодьспорту.

Як лідер громадянської кампанії «РІШЕННЯ» я рішуче засуджую кроки керівників вишу та держави, які просто не тямлять, що роблять. Нагадую, що ще наприкінці 2011 року попереджав і владу, і громадськість про такий варіант розвитку подій, проте тоді ніхто не звернув на це увагу.

У Черкасах рішення урізати стипендії пояснюють інфляцією. Хочу наголосити – абсолютно незаконно і запитую, чи можна уменшити на сукупний коефіцієнт інфляції за два роки зарплати чиновників і депутатів усіх рівнів. Окрім того нинішні студенти колись стануть депутатами і міністрами, і тоді так уріжуть пенсії сьогоднішнім своїм «ґвалтівникам», що пенсія у 530 гривень буде для них недосяжною, «рожевою» мрією.

Сьогодні офіційно звернувся до правоохоронних органів та керівництва Уряду із вимогою негайно відреагувати на факти невиплати визначених чинним законодавством України коштів студентам та притягнути усіх винних до відповідальності. Вважаю, що без цього та показових публічних процесів не тільки над опозиційними лідерами, а й над хапугами у владі цю саму владу просто скоро винесуть на вилах. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Азаров,Табачник,Герман,борги,Президент України,Черкаси,освіта,уряд,стипендії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.