ПРОСТІ ПИТАННЯ ТА СКЛАДНІ ВІДПОВІДІ

28 марта 2012, 10:55
Політик - громадський діяч
0
1102
ПРОСТІ ПИТАННЯ ТА СКЛАДНІ ВІДПОВІДІ

Зараз майже всі чесні аналітики й пересічні громадяни розуміють, що розвиток України пішов «не в тому напрямку».


  Починаючи від «крутих» 90-х, коли на поталу було пущено народногосподарський комплекс і сформувався олігархічний капіталізм, більшість українців не відчуває, що живе на СВОЇЙ землі. Невеликий спалах громадянського духу під час «помаранчевих» подій дуже швидко згас, адже люди одразу відчули, що їх просто ВИКОРИСТАЛИ задля здобуття влади Ющенком-Тимошенко. А далі все пішло, як і раніше, чи навіть гірше. Вічні питання: Що робити? Хто винен? Куди йдемо? не полишають нас і, як і колись, ми не знаходимо на них відповіді. Натомість в голові виникають все нові й нові знаки питання… 
Зокрема,
  1. ЯК подолати колосальну прірву між бідністю та багатством в Україні?
Крайня бідність одних і неправедне супербагатство інших убиває моральність нашого суспільства й руйнує Україну зсередини. Треба оприлюднити обсяги й джерела доходів всіх чиновників і тих, чиє майно (за винятком квартир, у яких вони мешкають) перевищує
1 млн. грн., встановити прогресивний податок на капітали, вищі за 1 млн. грн., а з одержаних у такий спосіб коштів створити Фонд розвитку України. Необхідно спрямувати ці кошти на розвиток освіти, науки, культури, на модернізацію, а також на молодіжні програми та допомогу старим людям.

  2. ЯК домогтися повернення вкрадених капіталів до України?
По-перше, прийняти Закон України «Про соціальну відповідальність бізнесу», а також законодавчо визначити механізми повернення капіталів, поставити завдання СБУ знайти всі капітали, вивезені з України за кордон, організувати громадяські акції, спрямовані на повернення вивезених капіталів тощо.

  3. ЯК подолати процес зникнення народу України?
Із Фонду розвитку України забезпечити цільове фінансування молодих сімей, які народжують другу, третю дитину й більше, із диференціацією по регіонах, де населення зменшується. Встановити, що працюючі молоді батьки, які народили двох і більше дітей, забезпечуються житлом протягом одного року.
  4. ЯК забезпечити баланс між свободою й справедливістю?
Ця проблема є загальносвітовою. Вважаю, що її треба поставити перед вітчизняною соціологічною наукою. Можливо, її вирішення не таке просте. Можливо, варто скористатися досвідом соціально орієнтованих держав, таких, як, наприклад, Швеція.

  5. ЯК зробити, щоб ми почували себе господарями на СВОЇЙ землі? Чи вона вже не наша?
На мою думку, кожен громадянин України має право на землю. Треба скласти загальнодержавний кадастр землі й зробити його досяжним для кожного через Інтернет. Також треба визначити законодавчо, скільки землі можна виділити кожному громадянину. І хоча кожен громадянин України має право на землю безкоштовно, але мусить бути також і відповідальність за її використання.

  6. ЯК будувати стосунки з Європою та Росією?
Головне – не давати себе розігрувати як українську карту. Будь-який диктат, загрози, санкції неприпустимі. Треба нарешті усвідомити, що ми не менш потрібні Європі й Росії, ніж вони нам. Треба припинити «пхатись» кудись. Україна – цілком самодостатня держава. Нам треба зосередитися на наших внутрішніх справах, тоді матимемо більшу повагу й увагу від зовнішніх партнерів.  

  7. ЯК вийти на правильний шлях розвитку?
1. Визначитися зі своєю ідентифікацією. Хто ми?
2. Визначити «точки росту».
3. Подолати корупцію й наслідки «дикої» приватизації.

  8. Питання до самого себе: ЯК жити далі?
Чесно. Це мусить бути наша національна ідея: чесність і порядність.

  9. Питання до влади: ЯК вам не соромно?
Нехай вони скажуть самі. А ми МУСИМО їх запитати!

  Підсумовуючи все вищесказане, хочеться звернутися до всіх політиків, включаючи і провладних, і опозиційних. Шановні пані та панове, ви, прийшовши до влади, анонсували «покращення життя кожному громадянину вже сьогодні». Натомість лише роздирали країну й безбожно її розкрадали, керуючись виключно своїми особистими потребами та інтересами! Однак, звертаємо вашу увагу, що тільки виконання вами вищеперерахованих в цій статті пунктів буде «покращенням життя кожному громадянину вже сьогодні»! 
   Звертаючись до т.зв. Опозиції, хочу звернути увагу, що окрім лозунгів про якусь міфічну боротьбу з якимсь міфічним драконом, РЕАЛЬНИХ дій з вашого боку не відбувалося. І це при тому, що протягом останніх як мінімум 5(!) років ви усі були при владі, змінюючи один одного й борючись один з одним. Ви, користуючись владою, вирішували тільки свої меркантильні проблеми, не зважаючи на насущні проблеми та потреби громадян України. І сьогодні ви знову продовжуєте нахабно анонсувати свої корупційні дії при складанні якихось міфічних списків для мажоритарних округів. Ми цілком упевнені, що по мажоритарним округам мають балотуватись громадяни України, які жодним чином не пов’язані з чиновницько-олігархічним кланом і які мають можливість, бажання й навіть, я би сказав, величезну силу духу для реалізації вищезгаданих проблем. А головною проблемою в нашому суспільстві, як відомо, є проблема корупції.
   Звертаючись до громадян України, хочу зауважити – Шановні українці, ті майбутні кандидати до ВР, які вже висять на бігбордах або будуть висіти у ваших містах, містечках, селах – оце і є корупціонери, оскільки простий український громадянин не має змоги проплатити шалені гроші за рекламу на бігбордах, не має можливості брати участь на телебаченні в ток-шоу і т.п. Проста людина може представити себе широкій аудиторії тільки через Інтернет, і то не на всіх ресурсах. Скажімо, усіма шанована Українська правда навіть не дає відповіді, чому вони не реєструють УСІХ бажаючих писати про наболілі речі для всього суспільства. Тому в таких громадян України провідним ресурсом є  - своїми ногами обійти максимально можливу кількість громадян на своєму виборчому окрузі, спілкуючись із громадянами й намагаючись донести до них свою позицію.
   Цього року на виборах 2012 буде багато залежати від вибору громадян України. Ми, Українці, маємо сказати ДОСИТЬ корумпованій владі та її політичним нащадкам! Країні потрібні НОВІ ідеї! А нові ідеї – це НОВІ ОБЛИЧЧЯ!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.