Розпочалося формування "Руху проти банківської афери"

5 апреля 2012, 16:51
журналист-правозащитник
0
771

Такі шахраї- власники банків, як Живаго купують перед виборами за мої ж кошти олію, гречку, роздають "бабушкам" і за рахунок таких як я стають депутатами ВРУ. Такий собі непомітний обман народу.


Останнім часом не рідко спілкуюся із людьми, яких обікрав банк. У самої мене банк "Фінанси та кредит " вкрав близько півмільйона гривень. Далі, такі власники банків, як Живаго купують перед виборами за мої ж кошти олію, гречку, роздають "бабушкам" і за рахунок таких як я стають депутатами ВРУ.
Такий собі непомітний обман народу.
Сьогодні мала телефонну розмову із керівництвом банку, сказала, що дарую їм свої кошти, але думаю, що потрібно організувати всеукраїнський рух проти цих аферистів вищого класу, які на 8 тисяч гривень вміють нараховувати 99 тисяч гривень пені, і так по кожному, другому клієнтові.
Взагалі, треба розробити і прийняти Закон України про тотальну заборону паразитичних комерційних банків, що як правило належать глитаям-олігархам, замінивши їх динамічною, розгалуженою сіткою спеціалізованих державних банків.
Давно час заборонити грабіжницьку діяльність офшорних фірм, які легально виводять за кордон гроші українського народу.
Але, зробити це з нинішнім складом Верховної Ради неможливо.
За тиждень я надрукую 50 тисяч листівок, про заклик на мітинг, роздамо у Києві, залучу громадські організації, ЗМІ.
Хто бажає прийняти участь у створенні Руху проти банківських афер телефонуйте. т. 0996431215

Ірма Крат.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.