35 тонн ЯДА вчера закопали под землю !

10 мая 2012, 19:48
журналист-правозащитник
0
950
35 тонн ЯДА  вчера закопали под землю !

Увесь розчин було прийнято рішення сховати власними силами під землю, але через сильнодіючі властивості речовини, вона знову виходить на поверхню, і має неабияку загрозу для найближчих сіл...

Днями на залізничній Полтавській колії за маршрутом Гадяч-Лохвиця на станції Вениславіка стався витік 35-ти тонн розчину отруйної речовини невідомого походження. Про те, що це сталося  доволі ретельно переховують, і було дано пряму вказівку усім працівникам ЗДС, не розголошувати даної ситуації, та уникати, будь-яких коментарів з цього приводу. Увесь розчин було прийнято рішення сховати власними силами під землю, але через сильнодіючі  властивості речовини, вона знову виходить на поверхню, і має неабияку загрозу для найближчих сіл, які мають у своїй власності шахтні колодязі, та вживають із них прісну воду. Представники влади коментувати ситуацію відмовляються, ті хто ліквідовував наслідки цієї проблеми поза кадром говорять, що підошва на взутті згорала за лічені хвилини. Даною проблемою зацікавилися всеукраїнські телеканали : СТБ, та "Інтер" повідомляє полтавська правозахисниця Ірма Крат, до якої звернулися самі ліквідатори. 
"Свобода слова" 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.