Коли молодість, новизна, і навіть чесність і порядність, вже не аргумент.

26 июля 2012, 13:36
0
1021

Вони знову йдуть у владу: молоді і чесні, порядні і нові, народні і самостійні, голодні і розтовстілі. Нічого не змінилося. Висновків не зроблено.

Вони знову йдуть у Верховну Раду, щоб контролювати і розподіляти, розділяти і грабувати, критикувати і піаритися на телеекранах, і знову користуватися пільгами і нічого не робити для України і для простих українців.

Історія знову повторюється.

Політикани знову підмінюють поняття мети і цілей – на молодість, обговорення програмних положень – на "народні списки", справжні загальнонаціональні проекти - на "Чесність" і "досягнення".

Замість того, щоб вказати Україні Власний Український Шлях розвитку, пропонують ерзац-товар і використовують примітивні маніпулятивні технології.

І всі разом мають українців за "лоха".

Молодість – це ще не гарантія порядності.
Ми вже маємо при владі "молоді" команди Черновецького і регіонів, які рвуть Україну не гірше за своїх старших товаришів.
Ми вже маємо молоде покоління нащадків "правлячого класу" у Верховній Раді і у всіх місцевих радах. Вони дерибанять народну власність не гірше, ніж їх батьки.
Ми вже маємо у владі "озиме покоління" і "нову генерацію", які затято зневажають український народ і нищать Україну.

Чесність – це ще не ознака справедливості і шляхетності.
Регіони теж чесно кажуть, що вони чесно "приватизують" всю Україну, і чесно вже поділили Україну: на себе – людей, і на біомасу – 45 мільйонів українців.

Порядність ще не свідчить про знання і інтелект, які потрібні для розбудови України і для проведення нових позитивних цивілізаційних змін в українському суспільстві

Як і в 90-ті, більшість з них знову лізуть у владу, прикидаються ягнятами, обіцяють "золоті гори" і сиплять "манною небесно" і земною, щоб, прийшовши до влади, черговий раз обдерти українців.

Чи потрібні Україні нові, порядні, шляхетні, чесні обранці?
Звісно, потрібні, без них нічого не зміниться.
Але навіщо вони нам потрібні, якщо вони залишать все по-старому?
Якщо вони хочуть позитивних змін, але не знають, які зміни провести.
Якщо вони хочуть працювати на Україну, але не знають, що робити.

У парламенті вже були порядні і чесні, нові і народні, які щиро не знали, Що Будувати, і все залишилося по-старому.

Наступні вибори – останні перед диктатурою.

Тому потрібно змінити цю владу.
Але потрібно і не привести до влади нових покидьків, які будуть робити те ж саме, що і нинішня влада, а можливо, і ще гірше.

Україна хоче почути, що буде після Януковича?
Тому сьогодні вже недостатньо однієї молодості, порядності, новизни і чесності.

Україна очікує на свій Український Суперпроект, на новітні знання і Суперпропозицію.

І українці масово підтримають тільки Супердію з реалізації Українського Суперпроекту.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: молодість,Віктор Козир,справедливість,Суперпропозиція,ВИБОРИ 2012,вибори -2012,Суперпроект,Супердія,чесність,новизна,порядність,Український Шлях
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.