А пацани "порішають" всі питання.

30 августа 2012, 08:26
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
502

Подивіться, не пошкодуєте ! http://www.youtube.com/watch?v=Knoh8WzJifk&feature=colike

Користь передвиборчої кампанії в тому, що у виборця, є зручна можливість побачити "богатий" внутрішній світ нашої так званої «регианальної еліти». Адже те, як нас намагаються купувати, обманювати і веселити - наочний приклад тих відносин і цінностей, які насправді панують в середовищі тих, що у керма влади тепер, і які рвуться продовжити свою владу назавжди.

        http://www.youtube.com/watch?v=Knoh8WzJifk&feature=colike

 Свіжий приклад з Луганської області.
25 серпня голова селищної ради Ювілейний п.Струк, якій щей балотується по 104-му округу як "безпартійний" самовисуванець, влаштував для своїх підданих селян свято до Дня шахтаря та привіз групу «Бутирка». А щоб народонаселення селища Ювілейний не переплутало, хто тут головний, кандидат співав і танцював на сцені разом з виконавцями «блатняка». Мабуть, підспівуючи словами «термін відбув я, що ж, прощавайте, кореша» кандидат у депутати ВР України п.Струк, у якого, до речі, є і власний досвід перебування на лаві підсудних, намагався переконати виборців подарувати йому новий термін - тепер вже в парламенті. Соліст групи озвучив для присутніх і передвиборне гасло замовника - «Струк та його пацани повирішувати всі питання».
Однак якщо ви вважаєте, що дана новина - лише забавний етнографічний курйоз з життя маргіналів Донбасу, то ви глибоко помиляєтеся.
Насправді це симптом серйозного патологічного процесу у всьому нашому суспільстві.
Йде цілеспрямована та наполеглива експансія раніше неприйнятних кримінальних парадигм в сферу нашої масової культури та повсякденного життя кожного з нас.

Норми кримінального світу стають загальновживаними, а асоціальна поведінка - прийнятною та навіть похвальною. Зауважте, підкреслюючи свою близькість до фольклору кримінального світу, кандидат у депутати намагається викликати симпатію виборців. Отже, він переконаний, що цінності і закони злочинного співтовариства близькі, зрозумілі і розділяються більшістю народонаселення..
Посилення позицій «суспільства шансону», що сповідує культ сили, ставить під питання можливість виживання нас, людей, орієнтованих на сучасну культуру цивілізованного світу. Нам залишається або мутувати в «солом'яних псів», визнавши всі ритуальні правила бандюків - беззаперечне поклоніння начальству, нехтування законами, плата податі і культивування брутальних цінностей, або емігрувати з своєї країни. Таким чином, ми маємо справу з напівофіційним геноцидом по інтелектуальним і культурним ознаками. Кримінальна субкультура представників партії регіонів використовує шансон як засіб нашої суспільної деградації
А це вже, погодьтеся, лякає. Принаймі тих, хто намагається думати та оцінювати процеси розвитку нашого суспільства. Романтизація владою Януковича злочинного способу життя, адже навіть серіали про будні правоохоронних органів оспівують не спадкоємців Мегре, а людей в погонах, які не гидують залякуваннями, провокаціями, тортурами, Одна передача "зекі на дачі" чого варта.
Всі ці радіо «шансон» і злодійські теле-серіали, що починалися як незграбні спроби загравати з не самими вимогливими споживачами маскульту, перетворилися у потужніші регулятори повсякденної побутової поведінки пересічних. Може вчитель школи після примусового прослуховування в маршрутці «Володимирського централу» і не стане «віджимати мобіли» у метро - але не варто недооцінювати впливу домінуючої в нашому суспільстві кримінальної субкультури, яку сьогодні лицемірно називають «чоловічою», «дорослою» на несформовану молоду людину.

Переважна більшість країн світу не знає цієї проблеми. Яскрава кримінальна складова в маскульті існує лише в пост-совкових державах.

Чи можна вважати це «перегини на місцях»? На жаль, все значно гірше.                                                                  Ще приклад. Одного "культурного" діяча, не хто-небудь, а сам посол нашої країни в Ізраїлі п.Надоленко запросив виступити на урочистому прийомі в Тель-Авіві з приводу національного свята України. Мабуть, дипломат був щиро зворушений надривом запрошенного співака Кричевского - «братва на Кіпрі і на Канарах, а я на нарах, знову на нарах». І цей надрив, на думку посла, як не можна краще в день державного свята повинен би висловити все багатство культурної спадщини його батьківщини.

Можно сміливо казати, що сьогодні цинічна вульгарність є державний стиль.
Чиновники від влади маргіналізують асоціальну поведінку, свідомо порушуючи положення конституції, які забороняють пропаганду насильства.
Закликати до тотальної цензури - це безглуздо і марно. Але ось заборона на суспільне виконання асоціальних творів - давно назріле і життєво необхідний для виживання соціуму питання.
Існування радіостанцій, цілодобово транслюючих «блатняк» - це не просто виклик пристойності, це одна з самих руйнівних тенденцій останніх років. На жаль, очищення нашого культурного простору від сморіду тюремних бараків неможливо без очищення коридорів влади від носіїв відповідної ідеології. Тому порада тут поки одна - вибирайте депутатів за піснями, які ті крутять на своїх передвиборних шоу.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.