Фото звіт, шостої річниці Свята українського словника місто Київ

27 сентября 2012, 05:53
Політик - громадський діяч
0
922
Фото звіт, шостої річниці Свята українського словника місто Київ

Лише зауважу одне у Болгарії розроблений теж 20-ти томний словник Болгарської мови, але на сьогоднішній день видано 8-м томів накладом 20 тис. примірників, а у нас 2-ва томи накладом 1000 примірників.

    У святі приймали участь академіки НАНУ, представники іноземних установ акредитованих в Україні, школярі, студенти, кияни та гості столиці.
    Зауважу, що представників влади і так званої опозиції не було. Тай навіщо вона їм потрібна та мова, тим паче що там відбуваються реальні речі з популяризації української мови та її розвитку. А вони ж не звикли до реальних кроків окрім популізму.
    На Святі був презентований другий том з 20-ти томного видання словника української мови, і видані ці два фундаментальні томи накладом, аж страшно сказати, 1000 примірників. 
   Лише зауважу одне, у Болгарії розроблений теж 20-ти томний словник Болгарської мови, але на сьогоднішній день видано 8-м томів накладом 20 тис. примірників, а у нас 2-ва томи накладом 1000 примірників.
  Ось і уся відповідь.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: ВИБОРИ 2012
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.