Воно знову всплило, всіх повчаючи ...

28 сентября 2012, 11:48
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
466
Воно знову всплило, всіх повчаючи ...

Тут навіть нема що сказати. Читайте.

Що тобі, іудо, знову треба від нас, українців ? Ти вже зробив "свою" справу в 2010 році. Що ще ?
Чого тобі не сидиться в своїх хоромах, а знову ти вспливаєш на поверхню, щоб в чергове зробити свій "поцілунок" ?
Що, вже закінчились гроші, які отримав від бандюковичів за зраду "свого" народу, і тепер хочеш ще трохи грошенят у них підзаробити ?

Що ти знав такого крамольного та кримінального про Тимошенко, що вирішив віддати Україну в руки бандитів ?
А ти міг не визнавати сфальсифікованного рішення нашого волевиявлення, і народ український тебе б підтримав, встав горою за тебе ! У тебе була вся влада в руках.
Все могло бути по-іншому. Але ні, ти обрав бандитів .
Чому ти віддав перевагу владі бандитів-януковичів, а не можливості нам розвиватись демократично та цивілізовано ?
Що ти знав такого про Тимошенко "поганого", а нам щей досі так і не сказав та не говориш, а тільки оббріхуєш людину, яка завдяки тобі сидить у буцигарні ?

Чому і тепер у тебе не вистачає розумових здібносте щоб зрозуміти, в яку багнюку та лайно ти своїми руками вимазуєш Україну ?

Ти говориш що вони всі однакові, і тільки ти всіх спасеш ? ... але Тимошенко сидить в тюрмі, бандити завдяки тобі грабують та гвалтують Україну, а ти поки ще на волі і знову "засіваєш" перед українцями про свою "мудрість". Так де тут однаковість ?

В 2010 у тебе не вистачило розуму та мудрості на оцінку ситуації в виборі нашого майбутнього, і тільки за рахунок твоєї глупості (а може і умислу ) та фальсифікациям нашого вибору бандити дорвались до влади в Україні. Тільки завдяки тобі янукович тепер прИзЕдент, а його опрічники владують над нами. А ти лишень спромігся на своє противсихівство. Це тільки завдячуючи тобі Україна опинилась в руках бандюковичів.

Ти говориш що вони одна пара чобіт, але насправді то ти з бандитами одна пара тих чобіт. І все що ти робиш, то йде тільки на користь бандюковачів. А якщо ти такий недалекоглядний, немудрий та нерозумний, то навіщо ти нам ?

Ти говориш, говориш, все говориш, а нас грабують, гвалтують, обманюють та вбивають. Нас омони та беркути розмазують по стінах, а наших дітей міліція таскає за волосся по асфальті та вбиває дітей наших в своїх тюрмах. Наші батьки продовжують своє злиденне життя. Чого тобі, іудо, ще треба від нас, пересічних та маленьких українців ?p.s. Написав про Це, бо воно активизувалось та знову дуже наполегливо себе і собі подібних пропонує на виборах 2012 року.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Ющенко,Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.