Разговор с ментами по душам

1 октября 2012, 21:13
журналист-правозащитник
0
754
Разговор с ментами по душам

- Да ну ! Ну я то поклала його в бюстгальтер, і карту пам'яті теж, тому... Чи будете роздягати??? Не може бути! - Нас тут троє, зараз роздягнемо, і скажемо, що так і було! - Ой, супер, хороший вийде

 Все збираюся написати, і не маю часу. 
Тож, після того,  як мене доставили до Ніжинського  РВ ( після вилитого відра води із чорноземом на мера міста Ніжина, за наклеп в хабарництві), на цей раз мені відразу принесли в кабінет каву і сигарети "Парламент", хоча  я вже майже й покинула палити ) 
Спочатку допит проводив перший заступник начальника міліції, але він більше "помирав"  від сміху, бо й сам радів з приводу того, що меру перепало заслужено. Потім повторно провів допит знову якийсь слідчий. 
Далі зайшов до кабінету сам начальник міліції пан Шипілов, і з ним ще двоє співробітників
- Доброго дня Ірмо Миколаївно! Ви якось сядьте попристойніше, а то розвалилися тут на стільчику, до вас приїхали із слідчого управління міста Чернігова !
- Доброго, минулого разу я лежала на вашому шкіряному  дивані, і вас все влаштовувало. Як все швидко змінюється у вашому райвідділі )
- Розкажіть, що стало мотивом Вашої такої поведінки?
- Я вже розповідала, я вам не папуга повторювати тричі, про одне і теж саме! Беріть, і читайте ! Там все зрозуміло написано! 
- Ми зараз вилучимо у вас мобільний, і фотоапарат !
- Не маєте права, ви не впустили до мене мого адвоката, вона вже годину ходить під стінами вашого РВ.
- Ну то будемо примусово вилучати!
- Да ну ! Ну я то поклала його в бюстгальтер, і карту пам'яті теж, тому... Чи будете роздягати??? Не може бути! 
- Нас тут троє, зараз роздягнемо, і скажемо, що так і було!
- Ой, супер, хороший вийде репортаж, ну і бажано, щоб ви особисто це пане Шепілов робили!
- Ні!
- Да! ... ))) 
- Ні!
- Да-Да ! ...Ну тільки не кажіть, що ви такий як Ляшко ?)))
- В смислі ... Я жонатий, і в мене троє дітей ...
- Ну !
- Я не зраджую дружині! (вибіг із кабінету, слідчі помирають зо сміху, за стіл сідає супер-слідчий із Чернігова і починає розмову)
- Я слідчий із обласного управління Чернігівської області
- Боже, какая честь ! Аж із самої області приїхали, а те що мер хабарник три роки керує містом, то то було не цікаво вам?  ! 
(помічаю на його руці золотий крутячий годинник, дивлюся на іншого слідчого, який ще не заробив на таке добро, і дуже скромно виглядає)
- А стільки коштує ваш годинник ? Він що золотий? Не може бути? (слідчий ховає руку). Та не ховайте, я вже все побачила, я теж люблю золото, тому й питаю ))) То стільки коштує така прикраса для чесних міліціонерів ? 
- Я не знаю, може гривень шістсот (злякано відповідає супер-герой).
- А якщо сходити в ювелірний, на експертизу його, і всі діла ? ...(дивлюся на того, хто одягнутий бідно і кажу). От бачиш, "учись дорогой одеваться со вкусом"!!! 
Після цього і цей слідчий десь втік з кінцями, але потім зайшов начальник міліції і говорить 
- Ірмо Миколаївно, ну не такий я вже й поганий, як ви про мене думаєте, давайте поговоримо по душам .....
 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.