На Троєщині відсвяткували Покрову

15 октября 2012, 08:15
журналіст
0
218
На Троєщині відсвяткували Покрову

Майстри з козацького двобою показали своє мистецтво

На Покрову найбільший район Києва Троєщина відсвяткував  День українського козацтва.

На святі виступили майстри з козацького двобою, контактного карате та інших бойових мистецтв. Глядачам продемонстрували бій на шаблях, кидання ножів, екстремальний номер – розрубування капустини на животі.

З художніх колективів на святі виступили ансамбль національного обряду «Родослав», школа хореографічного мистецтва «Сонечко» з Житомира, київський дитячий хор «Зернятко», кременчуцький ансамбль козацьких традицій «Нащадки Богдана Хмельницького», театр вогню з Євпаторії «Гефест-шоу».

Свято організували міжнародна оборонно-спортивна організація «Козацтво України», всеукраїнська громадська організація «Козацька територіальна оборона України» та міжнародна громадська організація «Ми – українці».

Закриваючи свято, верховний отаман міжнародної оборонно-спортивної організації «Козацтво України» та всеукраїнської громадської організації «Козацька територіальна оборона України» Валентин Соколовський сказав:

– Тільки з відродженням духовності та національних традицій може розпочатись справжній економічний та культурний підйом України.

Антон Буханевич       

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.