Канадський інститут урбаністики наближає Україну до Європи

10 мая 2011, 13:34
журналіст
0
7

"Регіональна політика ЄС: досвід для України" - така назва круглого столу, який відбувся у Національній академії державного управління при Президенті України (НАДУ).

"Регіональна політика ЄС: досвід для України" - така назва круглого столу, який відбувся у Національній академії державного управління при Президенті України (НАДУ).

Тема Європейського співтовариства для українців завжди цікава, хоча, здається, від цього Європа не поки що не стала ближчою. Втім, українсько-канадський проект "Регіональне врядування та розвиток", в рамках якого відбулася зустріч, послідовно навчає побудові стосунків українських державних і громадських структур з міжнародними.

Віце-президент Канадського інституту урбаністики Ендрю Фарнкомб та віце-президент НАДУ Марина Білинська окреслили перспективи такої співпраці. Міжнародний експерт проекту "РВР" д-р Петер Сегварі розповів про досвід впровадження регіональної політики ЄС у нових країнах-членах та уроки для України. За його словами, у поточному програмному періоді ЄС Україна має можливість отримати до 400 млн євро на регіональний розвиток, розбудову громадських інституцій, удосконалення законодавства та за іншими пріоритетними напрямами.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Европа,Канада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.