Канадський інститут урбаністики наближає Україну до Європи

10 мая 2011, 13:34
Владелец страницы
журналіст
0
11

"Регіональна політика ЄС: досвід для України" - така назва круглого столу, який відбувся у Національній академії державного управління при Президенті України (НАДУ).

"Регіональна політика ЄС: досвід для України" - така назва круглого столу, який відбувся у Національній академії державного управління при Президенті України (НАДУ).

Тема Європейського співтовариства для українців завжди цікава, хоча, здається, від цього Європа не поки що не стала ближчою. Втім, українсько-канадський проект "Регіональне врядування та розвиток", в рамках якого відбулася зустріч, послідовно навчає побудові стосунків українських державних і громадських структур з міжнародними.

Віце-президент Канадського інституту урбаністики Ендрю Фарнкомб та віце-президент НАДУ Марина Білинська окреслили перспективи такої співпраці. Міжнародний експерт проекту "РВР" д-р Петер Сегварі розповів про досвід впровадження регіональної політики ЄС у нових країнах-членах та уроки для України. За його словами, у поточному програмному періоді ЄС Україна має можливість отримати до 400 млн євро на регіональний розвиток, розбудову громадських інституцій, удосконалення законодавства та за іншими пріоритетними напрямами.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Европа,Канада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.