Відкрита заява громадськості Шевченківського району.

31 октября 2012, 18:32
Владелец страницы
Політик - громадський діяч
0
277

У понеділок, 29 жовтня, о 15.20, в приміщенні окружної виборчої комісії № 223 в м. Києві, під час підрахунку голосів, спостерігачі від кандидата в депутати ВР Пилипишина, здійснили напад на кандидата

Відкрита заява громадськості Шевченківського району.
У понеділок, 29 жовтня, о 15.20, в приміщенні окружної виборчої комісії № 223 в м. Києві, під час підрахунку голосів, спостерігачі від кандидата в депутати ВР Пилипишина, здійснили напад на кандидата в депутати ВР Сергія Панченка, і завдали йому тяжкі тілесні ушкодження , в результаті чого, Сергій Панченко у важкому стані був госпіталізований.
На сьогоднішній день, стан Сергія Панченка залишається важким.
За фактом нападу, співробітниками міліції було складено протокол, і порушено кримінальну справу.
Так само, про факт нападу на Сергія Панченка були оповіщені спостерігачі від ЄС.
Громадськість Шевченківського району м. Києва вимагає від влади ретельного розслідування скоєного спостерігачами Пилипишина злочину, і покарання винних по всій строгості закону. Так само, громадськість вимагає відкритого освітлення слідства і судового процесу над злочинцями.

Громадськість Шевченківського району м. Києва
(в даний час під цією заявою підписалися більш ніж 200 мешканців Шевченківського району)
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: драка,2012,фальсификация выборов,Пилипишин,выборы 2012,Сергей Панченко,нападение на кандидата,округ №223 Киев,Панченко,Шевченковский район,люди Пилипишина,бойцы Пилипишина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.