Вперше на телебаченні. ТВі. 16.30 "Залізна сотня" Подивись.

6 декабря 2012, 08:04
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
296

Кожен має подивитись той фільм та подумати.

  

 Цінність цього фільму саме в історичній правдивості, яку радянська та сучасна російська пропаганда викривляла та викривляє на свою користь. Поява таких фільмів це чергова перемога УПА над імперським режимом, яка спричиняє численні розриви українофобських шаблонів. І це добре. Для тих, хто захоче дивитись окремо -
http://www.youtube.com/watch?v=jyrYN1_Zi_U&feature=colike

Слава Героям! Ваші подвиги ніколи не будуть забуті.

Події у фільмі "Залізна сотня" відбуваються на теренах Східної Польщі, території, на якій споконвічно проживали мільйони українців, і котру спочатку захопила більшовицька Росія, потім Третій Рейх, а після війни Сталін "подарував" комуністичній Польщі. У вирі цих трагічних подій і опинилася сотня бійців Української Повстанської Армії на чолі з Михайлом Дудою - Громенком ... Зрозуміло, що сили були нерівні, та міць духу, віра в кінцеву перемогу, рухала незламною "Залізною сотнею", залишки якої у 1947 році здійснили героїчний рейд на Захід, до Баварії, яку тоді контролювала американська військова адміністрація. Герої фільму, побудованого на реальних фактах, молоді українці, які свідомо йшли до лав УПА.У ВАС НЕМАЄ МОРАЛЬНОГО ПРАВА ЗВИНУВАЧУВАТИ ВОЯКІВ УПА, ЯКІ БОРОЛИСЬ ПРОТИ СеРеСеРу.

   

В голові невкладається те що пишуть всіляки неосвічені бовдури та провокатори про вояків УПА, протих людей, які боролись проти совітсько-більшовицької окупації, які не сприймали більшовітську ідеологію - " Бандери фашисти, бандити, алкоголіки, які нищили своє населення, вбивали вчителів, дітей, вирізували села" та самі більші гріхи які тільки можна вигадати.

АЛЕ - парадокс якийсь получається. Переважно в цьому УПА та українських вояків звинувачують переважно східняки, де вояки УПА зовсім не вели своїх бойових дій. В "злочинах" УПА можливо могли би ще звинувачувати ті, хто жив та живе в західній частині України, тому що УПА там вела свою боротьбу, на заході.Але ні. Тільки тепер, по-справжньому, починаємо розуміти ким були вояки УПА і чому їх так масово підтримувало населення України.

АЛЕ - чомусь саме більше УПА оббріхують та вересчать східняки та совки, у яких взагалі немає морального права засуджувати вояків УПА та тих Героїв, які боролись проти більшовицької окупації України.
Кращі сини українського народу лежать у землі (у т.ч. чужій), а пристосуванці та їх нащадки стали панами життя. Все так не буде!Сьогодні, 6 грудня - день зброєних сил України. Вітаю !

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Украина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.