ЗМІНИТИ ДЕРЖАВНУ СИСТЕМУ - Перша ключова задача стратегії справжньої опозиції.

24 декабря 2012, 14:01
Владелец страницы
0
3153

Знищити причини, а не боротися з наслідками. Боротися з наслідками - що боротися з вітряками.

ЗМІНИТИ ДЕРЖАВНУ СИСТЕМУ України – це знищити всі українські негаразди і вирішити всі проблеми "одним махом".

Нескінченна "опозиційна" "боротьба" з системними злочинами, з розграбуванням України, з корупцією; "захист" опозицією мови, громадян, прав людини, незалежності України; опозиційні "заклики" до євроінтеграції у нинішній українській ситуації – це все або опозиційне політичне невігластво, або погано замаскована зрада, яка спрямована на збереження існуючої державної системи і на відволікання уваги від головної задачі, яку має вирішити українське суспільство – Зміни Державної Системи.

Зрозуміло, що у межах існуючої антинародної державної системи неможливо вирішити будь-які нагальні стратегічні і тактичні проблеми України.

Всі адекватні українські громадяни вже чудово розуміють, що саме ця існуюча злочинна державна система – є джерелом і генератором злочинів, бо й сама існує лише завдяки злочинам, спрямованим:
- на руйнацію всього життєвого простору української політичної нації і українців як етносу.
- проти стратегічних інтересів всього українського народу і України як держави.
- на системне і тотальне знищення прав, свобод і перспектив кожного українського громадянина, які гарантує сучасний цивілізований світ.

Захистити Україну і український народ та забезпечити їм успішне сьогодення і майбутнє можна лише змінивши існуючу державну систему.

І справжня безкомпромісна боротьба справжньої української опозиції у сьогоднішніх реаліях – це боротьба за зміну державної системи.

Вирішивши цю ключову стратегічну задачу, українці позбудуться всіх існуючих українських системних проблем.

Тому ЗМІНА ДЕРЖАВНОЇ СИСТЕМИ і РОЗБУДОВА УКРАЇНИ – Єдиний та насправді дієвий і правильний вихід для України і Головна Мета всього українського суспільства на цьому історичному етапі.

І не розуміють цього або не хочуть розуміти тільки неосвічені, непроінформовані, інфантильні люди, або люті вороги українського народу.


До тем:

ЗМІНИТИ ДЕРЖАВНУ СИСТЕМУ. На Яку? (частина перша).

Потрібно Змінити Державну Систему, чи достатньо лише "перезавантажити" її?

Чи потрібні Україні позитивні фундаментальні цивілізаційні зміни держ. системи?Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: стратегія,Віктор Козир,державна система,мета,зміна державної системи,задача
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.