Боротьба з МАФами в м. Києві триває, далі буде…

10 января 2013, 10:05
Адвокат, правозахисник, громадський діяч
0
625

Цього разу святошинський район міста Києва

В ніч з 30 на 31-ше грудня 2012 року мною, громадським інспектором благоустрою міста Києва, та групою журналістів було зафіксовано факт встановлення малої архітектурної форми (далі по тексту – МАФ) по проспекту Перемоги біля зупинки «метро Святошин» по стороні руху в бік виїзду з міста.

Вимогу надати дозвільні документи на встановлення було проігноровано, а встановлення МАФу було продовжено далі. Дані особи відразу запропонували домовитися на місці і нікого не викликати. Після такої пропозиції ми відразу здійснили дзвінок по спец лінії «102» та викликано наряд міліції. Громадяни, що встановлювали МАФ, одразу зникли в невідомому напрямку. Хоча весь час вони комусь телефонували і говорили, що їх «накрили невідомі з відеокамерою» (посвідчення громадського інспектора та посвідчення журналістів було надано). Працівники міліції (Святошинське районне управління) зафіксували дану подію, їм було надано пояснення та заяву, експерт здійснив фото фіксацію МАФу та авто, що здійснювало його встановлення. Хоча не можу не відзначити те, що на виклик міліція приїхала дуже «швидко» – всього через годину, а оперативна група через півтори години. Якби когось грабували чи вбивали, то мабуть допомога правоохоронців і не знадобилася б уже, але це не тема на сьогодні. Після того, як міліція прийняла мою заяву, один із представників опер групи мені тихенько прошепотів: «Роман Миколайович ви ж розумієте, що я не зможу зараз прибрати цей МАФ… ну ви ж розумієте…». Ці слова в мене викликали не тільки посмішку але й здивування!

Варто зауважити, що громадяни, які здійснювали встановлення даного МАФу, неодноразово наголосили, в т.ч. під відеозапис, що виконують дані роботи за прямою вказівкою Начальника Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва і що їм за це нічого не буде, а законні вимоги громадського інспектора контролю за благоустроєм м. Києва вони виконувати не будуть.

Це могли бути прості слова, а може й ні, судити не буду, проте такі слова насторожують та потребують перевірки.

З цією метою та керуючись ст. 41 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" я, як громадський інспектор благоустрою міста Києва, 09 січня 2013 року (дав можливість держаному органу посвяткувати) направив відповідне звернення до Начальника Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва. Тепер чекаємо реакції та відповіді. Відео даної події в найближчий час викладу в мережу, аби кожен з вас міг на власні очі пересвідчитись в зазначеному.

Багато хто запитує навіщо мені це, хтось говорить, що я божевільний, хтось – що я воюю з міською владою, хтось що – за це я отримую кошти. А насправді ж я просто хочу щоб в столиці був порядок, щоб не було хаотичного руху МАФів, які просто знищують красу міста, і з цією метою я буду допомагати будь-якій владі, якщо вона проявить бажання працювати на благо розвитку міста та на благо громади. Я завжди відкритий і готовий до співпраці з кожним не залежно від політичної окраски! А головне те, що я за це не отримую ніяких коштів, а навпаки витрачаю свої кошти та свій час, бо в мене є громадянська позиція, яку я втілюю в життя.

Тож друзі, бій триває, далі буде…


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.