ПоРадники КМДА у розстановці тимчасових споруд та МАФів в столиці

13 січня 2014, 16:29
Власник сторінки
Адвокат, правозахисник, громадський діяч
1
147
ПоРадники КМДА у розстановці тимчасових споруд та МАФів в столиці

Знову міська влада не готова запитувати киян де розставляти тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності.

Поки столиця «майданувала» та готувалася до святкування нового року, міська влада готувала майданчик для подальшої «роботи» в наступному році. Так, 30 грудня 2013 року розпорядженням № 2354 «Про утворення комісії з розгляду заяв про можливість розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва» було утворено комісію з розгляду заяв про можливість розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва (далі по тексту – Комісія), затверджено її склад та положення.

Відповідно до положення Комісія являється консультативно-дорадчим органом, який буде радити КМДА та її профільним структурним підрозділам де, які, ну і головне чиї тимчасові споруди та МАФи встановлювати в столиці.

До її складу увійшли представники міської та районних державних адміністрацій та деякі депутати міської ради. Жодного громадського діяча та пересічного киянина включено не було.

І тут виникає логічне питання: а де ж у цьому всьому місце простого столичного жителя, який кожного дня терпить не зручності від усього цього. Від хаотичного та незаконного розміщення таких споруд біля виходів з метро, на зупинках громадського транспорту, на прибудинкових територіях, біля дошкільних та навчальних закладів, в яких досить часто реалізують такі товари як алкогольні напої, тютюнові вироби неповнолітнім особам. А на противагу цьому в деяких мікрорайонах міста купити основних продуктів харчування та побуту не можливо, бо ані магазинів, ані тимчасових споруд не має. І все це при тому, що кияни за свої податки утримують чиновницький апарат.

З громадськістю влада знову не готова радиться та запитувати їх думку.

Все це наштовхує на думки про те, що таким чином будуть впроваджені нові тіньові та корупційні схеми встановлення тимчасових споруд, які не будуть відображати інтереси киян та жителів столиці.

Це все відбувається після того, як міська влада восени при презентації Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд запевняла, що інтереси киян в цих питаннях будуть стояти на першому місці.

Я твердо переконаний, що в такій Комісії в своїй більшості має бути представлена громадськість, а не чиновники, бо, власне, на сьогодні виходить так, що вони самі з собою радяться. А відтак, раджу всім бажаючим звернутися до КМДА з відповідним клопотанням та включитися до складу даної Комісії.

Для зручності надаю приклад такого клопотання. Цей приклад можна брати за основу, але він не є типовим, а відтак кожен з вас може його корегувати та змінювати.

__________________________________________________________________

                                                                      В.о. Голови Київської міської

державної адміністрації

ГОЛУБЧЕНКУ А.К.

_________________________

(ПІП повністю)

адреса для листування:

_________________________

Тел.: ____________________

 

Шановний Анатолію Костянтиновичу!

      30 грудня 2013 року розпорядженням № 2354 «Про утворення комісії з розгляду заяв про можливість розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва» було утворено  комісію з розгляду заяв про можливість розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва (далі по тексту – Комісія), затверджено її склад та положення.

Відповідно п. 6 Положення про Комісію, вона утворюється з представників КМДА, РДА, підприємств, установ, організацій.

Я являюсь представником (членом) ________________________________ (вказати в якій організації ви перебуваєте, найоптимальніший варіант це громадська організація, а якщо не входите до складу ніякої організації, то запрошую до лав Фундація молодих лідерів України, яку я очолюю), а відтак можу бути включеним до складу Комісії.

Пункт 7 Положення вказує, що персональний склад Комісії затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Враховуючи вищевикладене та керуючись Конституцією України, розпорядженням № 2354 від 30.12.2013р. «Про утворення комісії з розгляду заяв про можливість розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території м. Києва»,

ПРОШУ:

1.                Внести зміни до розпорядження № 2354 від 30.12.2013р. та включити мене, ___________________ (ПІП) до складу Комісії.

2.                Про результати розгляду даної заяви та вчинені дії надати відповідь в письмовому вигляді, на адресу вказану вище, у встановлений законодавством термін.

 

(дата)

(підпис)

__________________________________________________________________

 

Особисто я не дозволю нехтувати правами та інтересами киян і зроблю все можливе для їх захисту.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.