ДПтС України бреше ?. БРЕШЕ ! . А для чого бреше ?

8 февраля 2013, 08:05
Лікар-псіховтерапеут. Заввідділенням дурдому
0
212

ТЮРЕМНИКИ ЯНУКОВИЧА ВАМ БРЕШУТЬ,

ДПтС України бреше ?.  БРЕШЕ ! . А для чого бреше ?

Ось така новина сьогодні облітає інфопростір нашої неньки.
Дуже жваво одне інфо-видання передруковує її на своїх шпальтах та моніторах.
Я теж парочку таких новин тицьнув де зміг.

Місія Кокса-Квасьневського заявляє про дізінформацію з боку пенітенціарної служби України за результатами відвідування Юлії Тимошенко 5 лютого 2013року.. Екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президент Європейського парламенту Пет Кокс заявлили, що державна пенітенціарна служба поширила недостовірну інформацію, а простіше - брехню про те, що вони нібито не висловлювали претензій та зауважень за результатами їх відвідування екс-прем'єр міністра Юлії Тимошенко в харківській лікарні.

Насправді моніторингова місія підняла дуже серйозні і невідкладні питання, що стосуються умов утримання та викликають стурбованість у їх місії. Але дптс України чомусь розповсюдила неправдиву інформацію. Представники місії Квасьневський та Кокс підкреслили, що залишають за собою право оприлюднити свої записи, якщо у когось будуть сумніви з цього приводу.

А мені хочеться щоб ті засоби мас.інформації щей давали своїм читачам відповідь на такі питання, або намагались дати відповідь :

Чому бреше державна установа України ? Навіщо ?

Яку мету дптс переслідує розповсюджучи свою брехню ?
Ну і головне питання - чи можно вірити (довіряти ) в такому випадку всім "представникам" влади януковичів ?


Р.С.
Можно звісно ще дописати, що лохторат в чергове повірить януковичівським брехунам, і так воно скоріш за все буде...
Але як бути нам ? В чергове "розбиратись" в помилках опозиції та не довіряти опозиционерам, бо "всі вони там однакові" ?

Доречі.
Брехня в цивілізованному світі самий тяжкий злочин. Там розуміють, що коли хтось бреше, то він вже готовий здійснити і інші злочини.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Янукович
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.