Незаконно встановлений МАФ в святошинському районі демонтовано!

9 февраля 2013, 14:42
Адвокат, правозахисник, громадський діяч
0
318
Незаконно встановлений МАФ в святошинському районі демонтовано!

Чергову перемогу над МАФами здобуто.

Про цей МАФ я вже інформував Вас ( http://blogs.korrespondent.net/users/blog/pomeogpomeo/a90674 ) проте все ж нагадаю.

Незаконне встановлення даного МАФу, мною, громадським інспектором благоустрою міста Києва, та групою журналістів було зафіксовано в ніч з 30 на 31-ше грудня 2012 року по проспекту Перемоги біля зупинки «метро Святошин» по стороні руху в бік виїзду з міста.

Тоді, вимогу надати дозвільні документи на встановлення МАФу було проігноровано, а його встановлення було завершено. Мною було викликано наряд міліції та надано всі пояснення. Даний інцидент було зафіксовано на камеру.

Керуючись ст. 41 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" я, як громадський інспектор благоустрою міста Києва, 09 січня 2013 року (дав можливість держаному органу посвяткувати) направив відповідне звернення до Начальника Головного управління контролю за благоустроєм м. Києва.

І от дії державного органу не змусили себе чекати, зазначений МАФ було демонтовано, а це друзі не може не радувати.

Загальна картина з МАФами по місту суттєво не змінилася, хоч робота і з боку міської влади, і з боку громади міста триває. Проте на один незаконно встановлений МАФ стало менше, причому приємно те, що в тому числі і завдяки моїй роботі та активній громадській позиції.

 

Тож, бій триває, далі буде….


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Хорольський Роман
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.