Про - ізми та маразми.

18 февраля 2013, 12:26
Владелец страницы
народний депутат ВО Свобода
0
259

І про радянські побрехеньки

Про - ізми та маразми.


Щось останнім часом дуже часто на наших шпальтах почалось згадування і там де це навіть зовсім недоречно отого фашизму.
А по тому, як це слово то його значення вживається дописувачами, можно зробити висновок, що ті дописувачі, які намагаються затаврувати своїх опонентів "фашизмом" зовсім не знають та не розбираються в тому. А просто по давній, прищепленій ще радянською пропагандою, звичці розкидаються бездумно своїми "вердиктами".
Тому візьму на себе сміливість та спробую викласти дещо про - ізми та фобії навколо них.


Фашизм - соціально-політичний рух, ідеологія і державний режим право-тоталітарного типу.
Етимологія цього слова відбувається від латинського фасції. Пучок був символами влади під час Римської імперії, лікторів до найвищого римського судді, консулів, преторів і диктаторів. Тому емблема фашизму - лікторська зв'язка - символ єднання, сили і справедливості, оскільки фашизм не лише законодавець і будівельник закладів, але й вчитель і двигун духовного життя.
Фашини - (нім. Faschine від лат. Fascis зв'язка прутів, пучок), туго стягнута зв'язка хмизу, використовувана головним чином для зміцнення укосів гідротехнічних споруд, а також при будівництві оборонних споруд.Націонал-соціалізм, тобто Національний соціалізм (нім. Nationalsozialismus, скорочено нацизм) - ідеологія, що дотримується ідей про зверхність однієї нації над іншими націями, верховенство нації і держави над особистістю. Політична ідеологія, яка була економічною і політичною доктриною Німеччини у часи Третього рейху.Комуні́зм (від лат. communis — спільний, загальний) — політична ідеологія, заснована на ідеї спільної власності, суспільства загальної рівності та свободи, пріоритеті інтересів колективу над інтересами окремої людини, на абсолютній домінанті, підкоренні людської особистості інтересам спільноти, скасування приватної власності на засоби виробництва, її експропріації.Ось вам простий приклад словоблуду від радянських ідеологів :
Всім вам добре відоме оте - "смерть намецко-фашистским захватчикам".
Але німці сповідували национал-соціалізм, а фашистами були італійці.
Тому правильно треба було писати :
- " смерть немецко-национал-социалистическим захватчикам"
- " смерть немецко-итальянским окупантам"
- " смерть итало-фашистким захватчикам"
Але погодьтесь, що звучить якось воно того ... не дуже.
Ось так. Як то кажуть в тих краях - "Ради красного словца, не пожалею и отца".

Я чудово розумію, що все, що не вкладалось в радянську ідеологію одразу таврувалось тим "фашизмом" та "нацизмом". Дуже вже ці слова подобались комуністам, а їх змістом ніхто там не переймався. А по звичці і далі продовжують іми всіх таврувати. Тепер таврують ВО Свободу, яка нічого спільного з німецьким націонал-соціалізмов та італійським фашизмом не мають.
А от радянський комунізм, той якраз і є навіть не близнюком, а "старшим" братом тих всіх - ізмів.

Р.S.
Тільки прошу вас не "клеїти" мені пропаганду німецького націонал-соціалізму та італійського фашизму. Тут не про мене ...

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
ТЕГИ: Свобода слова,Симоненко,свобода,брехня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.