Обережно!!! “Батьківщина” здає своїх.

20 марта 2013, 16:54
0
2090

А простих українців ніколи й не захищала. Тож чи потрібно підтримувати цю партію та співпрацювати з нею?

Лідери теперішньої Батьківщини здали Ю.Тимошенко, не відстояли і не захистили Ю.Луценка, а сьогодні і Сергія Власенка.

На виборах-2012 ці горе-опозиціонери викинули з партійних списків проукраїнськи налаштованих кандидатів – справжніх українських громадян, піддавши більшість з них загрозі арешту.

А нинішня “опозиційна” діяльність керівництва та команди “Батьківщини” хіба не замилювання очей простим громадянам, не спотворення загальнолюдських принципів та стандартів, не множення суспільного розчарування і не намагання звести діяльність опозиційного руху та протестні настрої українського суспільства нанівець?

Що це, як не зрада українського народу?

Та й не може Батьківщина, яка заснована на суцільній зраді, бути насправді пронародною, опозиційною і такою, яка потрібна Україні.

Спочатку сама Тимошенко разом зі своїм оточенням зрадила тих, на чиїй шиї в’їхала у владні крісла, – нехай і одіозних Лазаренка та Ющенка.
А потім найближче оточення Тимошенко, навчене нею ж самою зраджувати, в обмін на якісь особисті преференції, зрадило і її.

То ж кому служить нинішня верхівка Батьківщини і чиє замовлення з випускання пару виконує?

Я і ще 86% - 88%  українських громадян не довіряємо ні Батьківщині”, ні її лідерам.

А Ви?


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.