В Збаражі депутатам дали по каменю, ще й не по одному

25 сентября 2011, 19:22
Владелец страницы
0
10

В Збаражі депутатам дали по каменю, ще й не по одному

23 вересня в Збаражі був проведений спільний захід комунального підприємства - КП "Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр" Обласної ради та географічного факультету ТНПУ ім. Гнатюка, з метою привести Збараж в порядок, аби він виглядав туристично-привабливим на своє День народження. Місцем проведення робіт став збаразький замок – одна з найстаріших архітектурних пам’яток Тернопільщини.
Дівчат - волонтерок не обтяжили важкою працею, вони мили вікна та готували обід, а от сильній статі таки довелось довести, що вони дійсно сильні. Замок зараз в процесі реставрації, для відтворення стін було завезли багато каміння, котре з вантажівок повисипали просто під мури споруди, для звільнення туристичних стежок, та і просто для кращого естетичного вигляду було вирішено поскладати його на прямокутні купи. Серед тих, хто тягав брили каменю були й депутати різних рівнів, починаючи від місцевої збаразької – Напованець Роман, не міг захід відбутися без депутата тернопільської міської ради Анатолія Фарцабея, позаяк він є заступником директора «Інфотурцентру» і навіть Тернопільська обласна була представлена поважною, але запилюженою особою Бобка Володимира. До слова - всі "свободівці". «Озброївшись» синіми робочими рукавицями, вони активно носили каміння та сортували на купи.
- Я також долучився до роботи - розповідає депутат збаразької міської ради Роман Напованець.- Зараз в місті залучено близько ста п’ятдесяти робітників, більша частина з яких працює на будівництві стадіону. Цифра ніби й велика, але роботи йдуть по всьому місту, тому працівників, насправді, бракує. Через це я разом із своїми колегами депутатами та волонтерами приводимо в порядок туристичну родзинку нашого міста.
Депутати разом з усіма переносили не один десяток кам’яних брил. Як виявилось, наша влада не лише спроможна язиком чесати, а й, якщо потрібно, застосувати фізичну силу. Шкода, що політиків, які не бояться замурзати сорочку виявилось не багато. Та головне ж не кількість, а якість.
До речі, Збаразький замок увійшов до категорії семи найкращих замків України, завдяки Інтернет-голосуванню, що й визначало переможця. Але клацнувши «подобається» на інтернет-порталі семи чудес України, ми повинні не просто віддавати свій голос, а зобов’язати себе підтримувати його першість. Ми повинні прикласти максимум зусилля, аби замок і надалі залишався у списку найкращих в Україні.
Збаразький замок чекає саме на тебе!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: опрос,Тернопольская область,веб-студия,MINDERA
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.