Держказна ''збагатилась'' сріблом. Знахідка львівських митників

18 сентября 2012, 06:50
Владелец страницы
журналіст
0
17

Держказна ''збагатилась'' сріблом. Знахідка львівських митників

Несподівану знахідку виявили львівські митники, коли на пункт перетину кордону «Мостиська» в’їхала автівка «Пежо» під кермуванням громадянина України, який прямував з Польщі й скористався «зеленим коридором». Під час візуального огляду автомобіля виникла підозра про можливе переміщення товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та митному оформленню. Пильність виявилась недремною. В його салоні на задньому сидінні в двох картонних коробках віднайшли 209 срібних монет в пластикових капсулах різних форм, розмірів та номіналів.
Так, як контрабандист порушив вимоги українського законодавства про переміщення готівки й банківських металів через митний кордон України, то срібні монети в нього вилучили до рішення суду.
До речі, фізична особа має право ввозити в Україну й вивозити за її межі банківські метали у вигляді зливків і монет вагою, що не перевищує 500 г і лише на умовах письмового декларування. Понад цю норму дорогоцінні метали мають право ввозити в Україну виключно уповноважені банки.

Ігор Галущак
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Таможня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.