Під час кампанії "Скажи порушнику стоп!" застосували фізичне насильство до журналіста

13 февраля 2013, 20:04
Владелец страницы
Фотограф Львівської Міської Ради фотограф: газети "САМОПОМІЧ" МГО П'ятниця, УНА преса, NATIONAL NEWS UKRAINE
0
16

Під час кампанії "Скажи порушнику стоп!" застосували фізичне насильство до журналіста


Спостерігається тенденція - злочини щодо журналістів останнім часом почастішали. У новинах раз у раз з’являються сюжети про черговий напад на представника ЗМІ. Звичайно, далеко не всі «лицарі камери і блокнота» постраждали, так би мовити, за професію. Іноді за злочином стоїть звичайна «битовуха». А часом, на думку можновладців, агресію стосовно себе провокують самі журналісти. У будь-якому випадку можна констатувати: за останній час було порушено відразу кілька кримінальних справ, в яких потерпілими були наші колеги.

Цього разу стався прикририй випадок з Львівським фотокореспондентом.
Вчора в 22.20 під час ще одного рейду "Скажи порушникам Стоп" було скоєно напад на одного журналістів львова Юрія Ворожбита, який виконував професійні обов`язки.Касир яка ж представилася Директором міні-маркету "Кишенька" який знаходиться по вул.К. Левицького 43 а,хотіла перешкодити фотокореспонденту зйомку, почавши заберати камеру і штовхати його, кидаючи ним по цілому магазині де було куплено неповнолітнім горілки (яку, до речі, продали без жодних запитань) після 22.00 Не зупиняючи вона перейшла нападати на молодих активістів заламаючи руки,пошкодження банера, з погрозами і викрикуючи не цензурні слова щоб покинули її власність.


силка для перегляду відео знятого цим же журналістом
http://youtu.be/Y6Vf_Q86ARQ
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Львов,Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.