Бабак-двоєженець гальмує весну. Прогноз зі Львова

15 февраля 2013, 16:01
журналіст
0
22

Бабак-двоєженець гальмує весну. Прогноз зі Львова

Цьогоріч весняний прогноз улюбленця львів’ян - бабака Мишка, який мешкає в Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі (ЛМЕНЦ), виявився невтішним. Оскільки Мишко на Стрітення не був жвавим та не свистів, справдішньої весни маємо чекати не раніше, ніж через 6 тижнів.
«Сьогодні Мишко неохоче прокинувся, незважаючи на те, що день нині похмурий і сонця немає. Тому весна буде пізньою», - розповів директор ЛМЕНЦ Ігор Антахович. Підтримали «чоловіка» й подруги-бабачихи Мишка, обидві на ім’я Маруся, що теж не хочуть виходити з зимового «анабіозу».
Щоправда песимізм львівського бабака не співпадає із віщуваннями його харківського колеги - Тиміша. Однак, як каже Ігор Антахович, прогнози Мишка точніші й справджуються майже щороку. До речі, це уже четвертий офіційний весняний прогноз бабаків-патріотів зі столиці Галичини.

Ігор Галущак
Львів
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Львов,сурок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.