Місто Лева надбало шоколадні куранти

16 февраля 2013, 11:40
журналіст
0
10

Місто Лева надбало шоколадні куранти

На головній сцені Національного Свята Шоколаду у Львові відбулося урочисте відкриття ексклюзивного «Сонячного шоколадного годинника». Триметрового велетня презентувала гостям королева «Шоколадного міста» Наталка Карпа. З цієї нагоди співачка виконала пісню «Час-пісок». А над механізмом цього унікального годинника працював відомий майстер-годинникар Олексій Бурнаєв. Дизайном і декором ж опікувалась львівська скульпторка Наталя Музика. На створення годинника майстри використали понад 50 кілограмів шоколаду «Світоч». Також відвідувачі свята мали можливість потішитись і шоколадною виставкою в «Галереї левів». Експозицію складають величезний 200-кілограмовий та 10 менших шоколадних Левів, які символізують найбільші фестивалі міста.
Також відвідувачі мали можливість відправити друзям ароматну листівку через «Шоколадну пошту Світоча», долучитись до різноманітних майстер-класів професійних шоколатьє, відпочити з дітьми у «Дитячій країні» й створити власний шоколадний поїзд на «Львівській шоколадній залізниці».

Ігор Галущак
Львів
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Львов,шоколад,фестиваль
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.